Crohnova choroba - co zvolit?

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od smajlicekk »

Saint-Jimmy ahoj, tak už se ti blíží termín, držím pěsti, doufám že budeš v pohodě. Napiš potom jaké to bylo a co ti zjistil. :o)


Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Takže výsledek ze včerejšího vyšetření Salvií u Františka Kouby:

- Gram + a - koky, mikobakterie, helicobakter (slinivka a tl. střevo), plísně (střeva, slinivka, tepna), těžké kovy, virové toxiny, střevní disbioza, porucha metabolismu rostlinných bílkovin a živočišných tuků (naopak bez problému lepek a živočišné bílkoviny);
- ložiska - okostice, podvěšek mozkový, poplicnice, slinivka, střeva, tepny;

Když to na mě vybalil, tak sem si připadal, že bych měl nejpozději zítra umřít, ale on mi říkal, že je to hodně lepší průměr a že je vidět, že sem se sebou už hodně dělal. Doporučil mi Codyceps, čaj Tianshi (komponenty: čaj Černý drak, čaj Kudyň, listí lotosu, semena Kassii Tora, rizoma, rebarbora, kůra mandarinky) a asi 4 detoxikační kapky od Joalisu určený primárně na střeva a slinivku..

Jakej z toho mám pocit? Nevim, už nevim, čemu věřit. Zajímá mě jen, aby něco pomohlo od mých problémů..


lena

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od lena »

Saint-Jimmy
Jakej z toho mám pocit? Nevim, už nevim, čemu věřit. Zajímá mě jen, aby něco pomohlo od mých problémů..
neber si to tak, nebot breberky to ma z nas kazdy, dulezite je, ze neco proto delas aby jsi se toho zbavil a uvidis, ze to prinese zlepseni. Nejenom fyzicky, ale i psychicky.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od early123 »

Saint-Jimmy píše:Takže výsledek ze včerejšího vyšetření Salvií u Františka Kouby:

Jakej z toho mám pocit? Nevim, už nevim, čemu věřit. Zajímá mě jen, aby něco pomohlo od mých problémů..
nazdar,

skusal si MMS1?mne to velmi pomohlo.Bol som na merani na Diacome a mam uplne minimum parazitov/papilomavirus/,vraj som na tom dobre.

V mojom pripade MMS bola doslovna bomba :hip: :D


Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

MMS1 ne, ale VMS jsem do sebe cpal x týdnů, přičemž posledních 10 dní jsem držel 3x15 kapek/den..


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od smajlicekk »

Saint-Jimmy ahoj, jak se mas? dlouho jsi tady nebyl. :o)


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od smajlicekk »

zajímalo by mě jestli ta biologická léčba na crohnovu nemoc není taky nějaký lék na breberky


Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Ahoj, dlouho jsem tu nebyl, ale nadešel čas informovat o vývoji. Absolvoval jsem návštěvu u léčitele Jukla v Sádku u Poličky a bylo to velice zajímavé. Do podrobností se pustím, jen pokud někdo bude mít vyloženě zájem. Nicméně mi řekl, že střeva mám zdravá, že diagnoza Crohnova choroba je nesmysl (jak už jsem od začátku předpokládal). Prý mám problém s dvanácterníkem pravděpodobně způdobenej nějakou bakterií z jídla (trahle diagnoza vzhledem k charakteru mých problému sedí daleko víc podle mě). Tak mi na to dal speciální čajové směsi (na játra, žlučník a dvanácterník) a tinktury (vlaštovičník, mumio, Lemison) a tablety Fyrosan. Mám se přijít v červnu ukázat.. Je brzo soudit, užívám to asi týden, dám vědět, jak se to bude vyvíjet.

Každopádně můj stav je obecně lepší, přibírám na váze, mám dostatek energie, můžu naplno sportovat.. Břicho mě bolí méně často, jen ta stolice zůstává zatím hodně pochybná a je vidět, že v pořádku to prostě ještě není.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Palo »

Saint-Jimmy píše:Absolvoval jsem návštěvu u léčitele Jukla v Sádku u Poličky...
Jak probíhá diagnostika?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

To je právě velice zajímavé Palo. Prostě si tě k sobě postaví a začne tě od nohou nahoru prostě pomalu "objíždět" rukama ve vzdálenosti pár centimetrů od těla, u toho se ptá na různé otázky ve stylu "míváš sucho v krku, bolej tě záda...", když dojede k hlavě, tak si tě otočí a jede zase dolů podél těla zepředu...a zastaví se tam, kde je nějaký problém. Já mu záměrně neříkal s čím tam jdu, a opravdu se zastavil přesně u toho pravýho podžebří, tam kroužil dlouho těma rukama a pak konstatoval, že s tím trávením mám asi velké potíže. Nevěřil bych tomu, kdybych nezažil.

Nicméně zase je mi trochu hůř a bolesti břicha jsou ted zase cca týden častý a bylinky asi teda zatím moc nepomáhaj :(

Už fakt nevim..

Co můžu mít s dvanácterníkem za problém kromě vředů? Žádný jiný onemocnění tohodle orgánu jsem nenašel..


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od smajlicekk »

Saint-Jimmy ahoj, hele je to asi moc kratka doba aby ti neco zabralo, tak vydrz. :o) Ja jdu za 14 dni na pristroj Bicom, uz se na to moc tesim a doufam ze to me skutecne vyleci. :-) Najde to zateze a hned je znici, proste parada, sice bude treba asi vickrat navstivit ten fantasticky pristroj, ale to neva. Doufam, ze tady nedelam tomu pristroji velkou reklamu, ale fakt se na to uz moc tesim. Ahoj.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Palo »

smajlicekk píše:Doufam, ze tady nedelam tomu pristroji velkou reklamu, ale fakt se na to uz moc tesim.
Reklama znamená opětovně klamat (re-klama). Pokud je něco schopného, co funguje na stopro, tak klidně vychvalovat, ale co nefunguje, tak bych prosil ne-re-klamat ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

smajlicekk píše:Saint-Jimmy ahoj, hele je to asi moc kratka doba aby ti neco zabralo, tak vydrz. :o) Ja jdu za 14 dni na pristroj Bicom, uz se na to moc tesim a doufam ze to me skutecne vyleci. :-) Najde to zateze a hned je znici, proste parada, sice bude treba asi vickrat navstivit ten fantasticky pristroj, ale to neva. Doufam, ze tady nedelam tomu pristroji velkou reklamu, ale fakt se na to uz moc tesim. Ahoj.
Taky už se na to docela dlouho chystám, mám to v pořadníku hned po zmíněném panu Juklovi. Jinak je mi jasný, že je moc brzo, aby mi ty jeho preparáty zabraly. Ale už se prostě jen bojím dalšího zklamání a toho, že se z toho nikdy nevyhrabu do normálu..

Co se týče Bicomu, znám osobně holku, která tvrdí, že jí to právě Crohna (i když to není můj problém)vyléčilo. Budu jen rád, když ti to pomůže. Hlavně dej pak reference. Jdeš do Prahy k Mudr. Pekárkovi nebo ke komu??


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od smajlicekk »

Saint-Jimmy Ahoj, tak to je dobra zprava ze to opravdu leci i crohnovu nemoc. Je tolik lidi co musi na operace s crohnovou nemoci, ale taky jsou uz zklamany z toho vecneho zkouseni ruznych bylinkaru a taky ruznych podvodniku co slibujou a skutek utek. Pak kdyz neco fakr funguje tak uz treba na to nejdou , boji se dalsiho zklamani. Moc me to stve, protoze znam takovy pripad, kdy to ten clovek zklamany tema slibama vzdal a na Bicom uz jit nechce, neveri. Ale ja to nesmim vzdat a dotlacit ho tam, snad uvidi na me to zlepseni zdravi a pujde do toho taky. Ja jdu na Bicom do Prahy, jmenuje se to Bionce MUDr. Róbert Tirpák, tak at jsme uz konecne vsichni zdravy. :o) Ahoj.

PALO diky. :o)


Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Jenom se chci zeptat, nějak sem to nezaregistroval, odkud máš reference, že je ten Bicom taková bomba a že nebudem zase zklamaný dalším neúspěšným pokusem? :)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“