Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Crohnova choroba - co zvolit?

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Saint-Jimmy píše: Vms jsem měl už plný zuby, tak se ted ještě pročištuju peroxidem hořčíku (oxy-oxc). Craft tu někde tuším psal, že peroxid někdy pomůže na střevní problémy, na který je mms/vms krátký. Začal jsem na třech 3x1 tbl, postupně jsem zvyšoval až na 3x3, což už mi vyvolává lehčí průjem, na tom to ještě pár dnů podržim, než dám druhou jaterku
Poslyš ty svatý, Já jsem se tím peroxydem cpal minulý týden, i když ne oxy ox ale Ozovitem, který je "100%" peroxid hořečnatý. Začal jsem do sebe cpát, podle odhadu přiložené měrky, asi tak jednu zarovnanou kávovou lžičku denně, na jeden zátah, hodinu po jídle, jak doporučují. První čtyři dny poněkud dost řídké do mísy, ale ne srajda. K tomuto jevu doporučuje výrobce snížit dávky. No, mám svoji makovici a zvýšil jsem dávku po dvou dnech na cca dvě žličky a čtvrtý den se stolice srovnala do normálu a bez problému. Tvrděj, že to řidnutí dehydruje, tak jsem extra "hydroval", toť vše. Proti těm Oxy-ox pilulím jsem bral dost koňské dávky a to ještě normálně beru neustále nějakých 8 kapek 2.5% chloridu hořečnatého denně, který taky poněkud uvolňuje a i tak se to eventuelně zahustilo a vůbec srovnalo.

Osobní zkušenost tedy je: "Jen houšť a větší kapky."

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od smajlicekk »

Slavek Krepelka prosím tě, kde jsi sehnal " Ozovitem, který je "100%" peroxid hořečnatý." nemůžu to nikde najít. Díky.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
smajlicekk píše:Slavek Krepelka prosím tě, kde jsi sehnal " Ozovitem, který je "100%" peroxid hořečnatý." nemůžu to nikde najít. Díky.
Nehledej Ozovitem, ale "Ozovit".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Bardioc »

Saint-Jimmy píše: No ale mně ani nejde do hlavy, co za "svinstva" by ve mně po VMS, hřebíčku, Ivermectinu a peroxidu hořčíku - všechno poměrně v koňskejch dávkách - mohlo ještě přežít... U všeho byl ten detox dost znatelnej.
Ahoj
Nevím kolik vážíš, ale pokud máš nadváhu, tak musíš počítat s poněkud delší detoxikací. Tělo si ta různá "svinstva", kterými nás dneska krmí spojené jedovary, ukládá přednostně do tukových zásob. A z těch se zpětně uvolňují pouze při hubnutí. A proto je to u tlouštíků běh na dlouhé trati. Hubnout se musí pomalu, aby se uložené toxiny uvolňovaly pomalu. A MMS1 je při jejich vyplavování z těla dokonalý pomocník. Mluvím z vlastní zkušenosti, za dobu, co znám toto fórum jsem pomalu shodil 30 kg :hip: . Pokud jsem to s hubnutím přehnal, tak to bylo pokaždé hustý :color: . MMS1 to vždy srovnalo.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

smajlicekk píše:Slavek Krepelka prosím tě, kde jsi sehnal " Ozovitem, který je "100%" peroxid hořečnatý." nemůžu to nikde najít. Díky.
Samozřejmě jsem to koupil v Kanadě, ale našel jsem Ti odkaz, snad to ještě platí.
http://zdravi.doktorka.cz/bolesti-hlavy ... komentare/

Ozovit muzete volne koupit na adrese Husitska 36, Praha 3, tel. 222 540 596.

Pokud ne, tady máš Německý odkaz

http://www.eurapon.de/ozovit-mp-pulver- ... 325179459/

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Craft »

Saint-Jimmy píše: tak se ted ještě pročištuju peroxidem hořčíku (oxy-oxc). Craft tu někde tuším psal, že peroxid někdy pomůže na střevní problémy, na který je mms/vms krátký. Začal jsem na třech 3x1 tbl, postupně jsem zvyšoval až na 3x3...
Koukám, že už se tady motá všechno dohromady :) Sice jsem se kdysi dávno někde o výrobku oxy-oxc (peroxid hořčíku) zmiňoval, nicméně uvedené dávkování se týkalo hřebíčku v kapslích vel. 00 a ne tobolek s peroxidem hořčíku! Takže bacha na to, ať si někdo tím zase ve větším množství neublíží.
Co jsem před časem peroxid hořčíku v podobě tobolek oxy-oxc zkoušel, je sice pravdou, že ani jednorázová dávka 3 tobolek nic moc nedělala, tj. 570mg, protože jedna tobolka oxy-oxc obsahuje 190mg peroxidu hořčíku, když pominu občasné pobolívání žaludku. Ale znám osobu, která postupně došla k užívání 3x3, tj. 1710mg/1den a byla ok. Jen pro úplnost raději uvádím, aby to nikdo zase nezaměnil s peroxidem vodíku.
Doporučil bych spíše začít více experimentovat se zásaditou (živou) a kyselou (mrtvou) vodou. Zjistil jsem, že mrtvá voda je až neuvěřitelně účinná na afty virového původu a dokonce viry jako takové. Vlastní zkušenost: Před nedávnem jsem jel na pár dní pryč a ráno před odjezdem po probuzení začínající rýma, KS vyčerpáno (holt kovářova kobyla....), MMS v podobě vdechování, ani klasicky vnitřně u mě nikdy nezabralo a na plasmu nebyl čas, natož ji tahat sebou nebo vyrábět nové KS. Tak jsem si v koupelně v rychlosti nalil do prázdné lahvičky od nosního spreje Vincentka čerstvou mrtvou vodu z profi výrobníku a párkrát si během dne stříkl do nosu až to pěkně zabolelo. K mému překvapení jsem si až druhý den ráno uvědomil, že rýma zmizela, fakt neuvěřitelná rychlost. Čím více se kolem té vody motám, tím více se utvrzuji v názoru, že základem pro trvalé zbavení se všech problémů, nehledě na použité prostředky je navození a udržení správného pH v těle a bez toho to buď nejde vůbec, nebo velmi pomalu a nebo se problémy rychle vracejí zpět. Tímhle by měl každý nehledě na nemoc vždy začínat. U střevních problémů bych doporučil se zaměřit především na kvasinky a plísně a teprve potom na ostatní parazity. Klasická medicína není schopna pořádně diagnostikovat ani plísně a kvasinky v organismu, natož pak větší parazity.
Kdo má silné střevní problémy a je v kontaktu s gastroenterologem, může si nechat na zkoušku předepsat ATB Ercefuryl, který má celkem dosti široké spektrum záběru. Na SK je volně prodejný pod názvem Endiex. Sice ATB nemám rád, ale jako prostředek první pomoci se může hodit. Dokáže totiž střeva slušně vypucovat a můžou být i silné herx reakce. Nicméně dlouhodobé problémy se po dobrání za nedlouho vrací zpět, ale může i osobám bez přístupu k diagnostice napovědět, co to může způsobovat a zaměřit se tímto směrem už pomocí alternativy. Hodně u střevních potíží jsou také opomíjeny streptokoky nebo stafylokoky a jak jsem už psal kvasinky a plísně a jejich toxiny.
A ještě jedna často opomíjená věc, problém může být už u vody, kterou piješ. Katastrofou jsou balené vody, kterou by lidé se střevními problémy neměli pít vůbec, to už raději tu z vodovodu, ale to není také žádná výhra. Nejlepší je si nechat udělat diagnostiku vzorku vody pomocí Salvie.


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od smajlicekk »

Slavek Krepelka díky. :o)
Craft to je moc zajímevé, díky. :o)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Palo »

Saint-Jimmy píše:Výsledek: Na ultrazvuku na játrech malej hemangiom (benigní výrůstek)...
Pokud tam předtím ten výrůstek nebyl, znamenalo by to, že jsi užíval něco, co breberky v játrech opravdu rádi nemají - z jater, kam se dostane poměrně velké množství látek (těch, kterými se dopuješ), chtělo něco zdrnout a dostalo se to až na okraj jater a vytvořilo to objekt.
Tzn. tvoje léčení nebude jen tak hned hotové, chtělo by to diagnostiku, kde bys se mohl dozvědět, co z těch věcí, které jsi užíval, bys měl brát dlouhodoběji.
Předpokládám, že to bude nějaký cizák v cystě, na tohle jedné paní, která měla pouze tyto problémy zabíralo velice elegantně PMS1, což je "jen" prášková forma VMS. Trvalo to přes měsíc, než jí játra změkla a diagnostika potvrdila, že je všechno OK.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Craft píše:
Saint-Jimmy píše: tak se ted ještě pročištuju peroxidem hořčíku (oxy-oxc). Craft tu někde tuším psal, že peroxid někdy pomůže na střevní problémy, na který je mms/vms krátký. Začal jsem na třech 3x1 tbl, postupně jsem zvyšoval až na 3x3...
Koukám, že už se tady motá všechno dohromady :) Sice jsem se kdysi dávno někde o výrobku oxy-oxc (peroxid hořčíku) zmiňoval, nicméně uvedené dávkování se týkalo hřebíčku v kapslích vel. 00 a ne tobolek s peroxidem hořčíku! Takže bacha na to, ať si někdo tím zase ve větším množství neublíží.
Neboj, nemotá. Píšu jen, že jsi psal, že peroxid hořčíku může pomoct na střevní problémy. Uvedené dávkování jsem ti nikterak nepřivlastňoval a zkoušel sem ho na vlastní triko a musím říct, že jsem se dostal až na 12 (3x4) tablet oxy-oxc za den a absolutně bez problému. Prostě to jen pucovalo, žádný znatelný vedlejší účinky nebo nevolnost. ;)
Naposledy upravil(a) Saint-Jimmy dne stř 04 led 2012 11:16, celkem upraveno 1 x.


Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Palo píše:
Saint-Jimmy píše:Výsledek: Na ultrazvuku na játrech malej hemangiom (benigní výrůstek)...
Pokud tam předtím ten výrůstek nebyl, znamenalo by to, že jsi užíval něco, co breberky v játrech opravdu rádi nemají - z jater, kam se dostane poměrně velké množství látek (těch, kterými se dopuješ), chtělo něco zdrnout a dostalo se to až na okraj jater a vytvořilo to objekt.
Tzn. tvoje léčení nebude jen tak hned hotové, chtělo by to diagnostiku, kde bys se mohl dozvědět, co z těch věcí, které jsi užíval, bys měl brát dlouhodoběji.
Předpokládám, že to bude nějaký cizák v cystě, na tohle jedné paní, která měla pouze tyto problémy zabíralo velice elegantně PMS1, což je "jen" prášková forma VMS. Trvalo to přes měsíc, než jí játra změkla a diagnostika potvrdila, že je všechno OK.
Právě že na předchozích dvou ultrazvukách (červen, srpen) to nebylo nebo to nenašli. Doktor nad tím mávnul rukou, ale mě přesně jak říkáš napadlo, že tam něčemu nedělaly dobře moje atacky. Akorát mi furt nejde do hlavy, že nemám nikterak rozházený jaterní testy, pokud mi něco dělá paseku v játrech, žlučníku nebo žlučovodech. Na jakou diagnostiku přesně bych měl zajít? Nějakej typ na někoho kvalitního ve východních Čechách? František Kouba (Hradec Králové) pomocí Salvia může být?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Palo »

No a v tom červnu a srpnu byly ty jaterní testy stejně "dobrý"? Já bych řekl, že to muselo být horší. Při tom pucování to začalo zdrhat do toho objektu, co Ti teď našli s tím, že játra jsou čistý, "jen" je na nich "hrča". Zkusil bych zvýšit dávky, které jsi bral. Ty breberky už nemaj kam zdrhnout, tak zvýšení dávek by mohlo být řešení...
Na pana Koubu se poptám, snad něco zjistím...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

V těch červnovejch jsem měl zvýšenej bilirubin a snížení AST (oboje mírně mimo normu). K těm srpnovejm z UVN, kdy jsem nejvíc hubnul a měl největší problémy, jsem se ani nedostal. Tam mi jen po všech vyšetřeních řekli, že jediné co našli je drobnej zánět v tlustým střevě, takže (pro nedostatek jinýho vysvětlení) byl verdikt mírná forma Crohna.

Zvýšit dávky čeho? VMS, peroxidu hořčíku nebo zase absolvovat celý kolo VMS, hřebíček, Ivermectin, VMS? Včera jsem udělal druhou jaterku, tak to by mohlo taky něco vyhnat, tak přemejšlim, jesi ted na to ten peroxid hořčíku nebo VMS ve vetších dávkách nebo by šla i kombinace nebo to už je moc vražedný? Budu rád, když se mi Palo zeptáš na toho Koubu ohledně diagnostiky, díky.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Palo »

No na ty játra by mohlo hodně pomoci VMS, popřípadě i MMS2 s Betainem HCL... Vzhledem k tomu, že je to nějaký stěhovavý tvor, bych ho odhadl na menší a tím pádem jestli hřebíček, tak jen nárazově, max. 1x týdně jeden den max. dávku, jakou jsi do sebe kdy dal... Na toho Koubu jsem se zeptal, čekám odpověď na mailu...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Palo »

Saint-Jimmy píše:Budu rád, když se mi Palo zeptáš na toho Koubu ohledně diagnostiky, díky.
Hanka Bláhová píše:

Pan František Kouba pracuje se Salvií 11 let. Byl u mne na ,,náslechu", o parazity má také zájem, má mou knihu, může podle ní dávkovat, má kontakty na antihelmintika. Měří dobře. Je hodně zaměřen na zdravou stravu, téměř až makrobiotiku, dělá i do číské medicíny. Je možné se s ním domluvit, kterou cestou se vydat. Má i plazmu, pracuje se zapperem, je všestranný. Je také hodně vytížený ale ve středočeském a východočeském kraji je širokodaleko nejlepší. Tel. 608 809 260

Pozn.: http://www.joalis.cz/cs-CZ/metoda-cic/a ... ,1091.html


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Saint-Jimmy
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 28 črc 2011 7:35

Re: Crohnova choroba - co zvolit?

Příspěvek od Saint-Jimmy »

Díky Palo. Už sem se objednal na 26. ledna, tak uvidíme ;)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“