Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

V Hádánicích

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
StepanPepan
Zasloužilý člen
Příspěvky: 255
Registrován: pát 02 dub 2010 11:39
Dostal: 1 poděkování

Re: MMM sázka

Příspěvek od StepanPepan »

jvj56 píše:Můžeš ty podmínky nadefinovat, aby byly podle tvýho gusta?
Nezáleží na mém gustu, já se sázky účastnit nehodlám, hlavně protože nemám momentálně peníze.
Za druhé už jsem psal, že náklady na řádně uspořádanou sázku by byly docela vysoké. Já bych se na nich rozhodně podílet nechtěl.
Do tohohle vlákna jsem začal psát, protože mě zaujalo, že ten váš "motor" nemáte vůbec definovaný.
jvj56 píše:Ohledně času ... Navrhni optimální dobu.
Stačilo by mi, aby zařízení bylo měsíc zavřené v trezoru. Po zkončení pokusu (pokud by se to nedejbože ještě hýbalo), by mělo být možné zařízení před zraky notáře libovolně rozebrat a rozřezat, aby se zjistilo, že v něm nejsou žádné baterky.
jvj56 píše:Jinak samohyb ještě není (pouze v hlavě).:D

Aha... To je na tomhle fóru docela časté... Nic než sny... :roll:

.
Naposledy upravil(a) StepanPepan dne pon 07 bře 2011 12:47, celkem upraveno 2 x.


StepanPepan
Zasloužilý člen
Příspěvky: 255
Registrován: pát 02 dub 2010 11:39
Dostal: 1 poděkování

Re: Das ist wenig...

Příspěvek od StepanPepan »

adam.benda píše: ... nikde nebude anténa ...
S anténou je problém, může to být jakýkoli nenápadný kus drátu, může to být drát fikaně ukrytý v plastovém nebo dřevěném sloupku nebo podstavci. Ukrytí v trezoru v bance by mělo jakýmkoli elektromagnetickým přenosům energie zabránit.


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Asi ne...

Příspěvek od adam.benda »

Tak snad bude vysvětleno, jak motor funguje. Pokud bude vysvětlení v pořádku a bude dávat smysl, pak se není třeba bát antének nebo akumulátorů.
Pokud tam budou jen magnety, těžko hledat baterii, cívku, anténu. Pokud tam drátky budou, bude vidět kam vedou a opět, těžko jen tak přidat anténu či něco jiného.

Oni to pánové skeptici stále nepochopili, že naší snahou není zkonstuovat podvod, nýbrž jim pouze dokázat, jak jsou krátkozrací. No a když se na tom ještě napakujem... Proti gustu... :D


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

podvody při konstrukci MMM

Příspěvek od martin11 »

StepanPepan píše:
adam.benda píše: ... nikde nebude anténa ...
S anténou je problém, může to být jakýkoli nenápadný kus drátu, může to být drát fikaně ukrytý v plastovém nebo dřevěném sloupku nebo podstavci. Ukrytí v trezoru v bance by mělo jakýmkoli elektromagnetickým přenosům energie zabránit.

myslím, že jsme již viděli tolik videií a různých udělátek, že by případnému konstruktérovi dalo hodně práce "něco " před námi ukrýt.
Snaha tady mezi námi udělat něco realného je více nežli se vytahovat někde na joutůbe.
Myslím , že nikdo nebude "fikaně" ukrývat anténky, malé baterčičky, a podobný zhejralosti do konstrukce. myslím, že osobně jsem schopen....různými prostředky zjistit během 10ti minut, jestli je stroj čistej....bez dopingu...když ho budu mít před sebou na stole...podívám, a vidím... :shock: m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: MMM sázka

Příspěvek od jvj56 »

StepanPepan píše:
jvj56 píše:Můžeš ty podmínky nadefinovat, aby byly podle tvýho gusta?
Nezáleží na mém gustu, já se sázky účastnit nehodlám, hlavně protože nemám momentálně peníze.
Za druhé už jsem psal, že náklady na řádně uspořádanou sázku by byly docela vysoké. Já bych se na nich rozhodně podílet nechtěl.
Do tohohle vlákna jsem začal psát, protože mě zaujalo, že ten váš "motor" nemáte vůbec definovaný.
jvj56 píše:Ohledně času ... Navrhni optimální dobu.
Stačilo by mi, aby zařízení bylo měsíc zavřené v trezoru. Po zkončení pokusu (pokud by se to nedejbože ještě hýbalo), by mělo být možné zařízení před zraky notáře libovolně rozebrat a rozřezat, aby se zjistilo, že v něm nejsou žádné baterky.
jvj56 píše:Jinak samohyb ještě není (pouze v hlavě).:D

Aha... To je na tomhle fóru docela časté... Nic než sny... :roll:

.
Pepane na tebe jsem spoléhal. To nemusí být statisícová částka jak se chvástal Hatlík. Tady jde o princip.

Samohyb není: proč bych se vsázel kdybych už měl funkční, to by postrádalo smysl, ne? Psal jsem to na začátku vlákna.

No nic, zase jeden křikloun.
:D


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Trezor a funkčnost MMM

Příspěvek od jvj56 »

Umístnění MMM do trezoru na delší dobu je docela dobrá myšlenka, ale to čekání???
Navrhuji svou 30 minutovou seanci a pak rozebrání "do šroubku".
Jinak pouze mechanické (statické) díly + magnety (tzn. žádné pružiny, anténky, extra setrvačníky,...) = pohyb způsoben pouze magnety a mechanika bude jenom nosičem pohybu.

Zatím nikdo nedal konkretní nabídku (hátlík je chvástal, Pepan nemá peníze a co třeba Akord, ....??) :D


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Trezor a funkčnost MMM

Příspěvek od martin11 »

jvj56 píše:Umístnění MMM do trezoru na delší dobu je docela dobrá myšlenka, ale to čekání???
Navrhuji svou 30 minutovou seanci a pak rozebrání "do šroubku".
Jinak pouze mechanické (statické) díly + magnety (tzn. žádné pružiny, anténky, extra setrvačníky,...) = pohyb způsoben pouze magnety a mechanika bude jenom nosičem pohybu.

Zatím nikdo nedal konkretní nabídku (hátlík je chvástal, Pepan nemá peníze a co třeba Akord, ....??) :D
...už se perou, už se perou ???...známej citát....
tak za nejdříve, ke konstrukci....
...vzájemné působení 2 magnetů mě vyrobí v jednom okamžiku na jednom místě "přebytek " energie. tuto potřebuji vydat v jiném místě pohybu, toho samého magnetu. kam si mám na okamžik odložit ten přebytek...jsou 2 možnosti. 1 do setrvačníku, který byl do té doby v klidu . nebo do pružiny. která v té době./ před akumulací / byla také v nulovém stlačení, nebo natažení / to je jedno a stejné.

jo a pak se musím zastat Akorda, ten MM odsuzuje :idea: ...tak ho do soutěže netahej..../ a ani se sem nepřihlásil/
...to raději oslov brněnské vysoké učení technické a Ondřeje Aulického...adresu máš na té práci, telefon se na internetu dá dohledat....ten to staví...a "vědecky" zkoumá a podle té práce to má "rozestavěné" :shock:
Hatlíka pozveme na předváděčku....opravdu se na něj těším :bye: ...a jestli si karbanhatlik myslí, že se na předáděčku dostaví v "jiném " kabátě. tak se opravdu plete. a že si to opravdu pohlídám, aby tam pod jiným jménem nebyl....m11 :lol:
p.s myslím, že se zde už dostatečně známe natolik, že víme , kdo je kdo...to jen snad , že by si třeba jako Fantomas nasadil jinou známou tvář...třeba Karkulku Červenou :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
StepanPepan
Zasloužilý člen
Příspěvky: 255
Registrován: pát 02 dub 2010 11:39
Dostal: 1 poděkování

Re: Trezor a funkčnost MMM

Příspěvek od StepanPepan »

jvj56 píše:Navrhuji svou 30 minutovou seanci a pak rozebrání "do šroubku".
Pokud mluvíš o motoru, který zatím existuje jenom ve Tvé hlavě - co když se vydrží hýbat jenom 5 minut? Nebo 2 minuty??? Jak můžeš vědět, že to vydrží celou půlhodinu?


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Co když ?!?!?!?!

Příspěvek od adam.benda »

StepanPepan píše:
jvj56 píše:Navrhuji svou 30 minutovou seanci a pak rozebrání "do šroubku".
Pokud mluvíš o motoru, který zatím existuje jenom ve Tvé hlavě - co když se vydrží hýbat jenom 5 minut? Nebo 2 minuty??? Jak můžeš vědět, že to vydrží celou půlhodinu?
Prosímtě, kolik je ti let? Hovoří se tu o stanovení limitu, jak dlouho motor musí běžet, aby to vám chytrákům stačilo. Poté vám mašinku rozebereme, abyste si mohli zkontrolovat, že nikde není baterie / anténa / atd. Takže ,,co když, co když, co když" ... co když tě sežere myš?

Máš naděláno v kalhotách, co? Místní blázínci znějí tak sebejistě a chtějí se vsázet o takové peníze... Hm... :hip:


StepanPepan
Zasloužilý člen
Příspěvky: 255
Registrován: pát 02 dub 2010 11:39
Dostal: 1 poděkování

Re: Co když ?!?!?!?!

Příspěvek od StepanPepan »

adam.benda píše:Máš naděláno v kalhotách, co?
Z VÁS?! :lol: :lol: :lol: Bláznivých pošuků, kteří ještě dneska věří, že se jim podaří postavit perpetuum mobile?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Trezor a funkčnost MMM

Příspěvek od Ilem »

martin11 píše: do setrvačníku, který byl do té doby v klidu . nebo do pružiny. která v té době./ před akumulací / byla také v nulovém stlačení, nebo natažení / to je jedno a stejné.
:
Přestože nevěřím v možnost sestrojení magnetického motoru, technická poznámka. Doporučuji setrvačník. S kvalitními ložisky (nejlépe magnetickými) má minimální ztráty, zatímco pružina se pružením relativně dost zahřívá.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: Co když ?!?!?!?!

Příspěvek od adam.benda »

StepanPepan píše:
adam.benda píše:Máš naděláno v kalhotách, co?
Z VÁS?! :lol: :lol: :lol: Bláznivých pošuků, kteří ještě dneska věří, že se jim podaří postavit perpetuum mobile?
Jinými slovy ti například jvj56 svou veřejnou nabídkou přináší docela slušnej balík jak na zlatým podnose. Takže jestli máš zdravý rozum, místo neustálého kličkování bys asi měl jeho peníze "přijmout". :D
Ilem píše:Doporučuji setrvačník. S kvalitními ložisky (nejlépe magnetickými) má minimální ztráty, zatímco pružina se pružením relativně dost zahřívá.
Souhlasím... Ne bezpodmínečně, ale doporučil bych možnost setrvačník mít.


StepanPepan
Zasloužilý člen
Příspěvky: 255
Registrován: pát 02 dub 2010 11:39
Dostal: 1 poděkování

Re: Co když ?!?!?!?!

Příspěvek od StepanPepan »

adam.benda píše:... jvj56 ti svou veřejnou nabídkou přináší docela slušnej balík jak na zlatým podnose. Takže jestli máš zdravý rozum, místo neustálého kličkování bys asi měl jeho peníze "přijmout". :D
a) Myslím si, že využívat cizí slabosti (blbosti) k vlastnímu obohacení je nemorální. Že se to dneska často dělá, je mi jedno.

b) I kdybych si to nemyslel a byl stoprocentně přesvědčený, že vyhraju, i tak bych celou částku na sázku musel mít a musel bych jí dát do notářské úschovy.

c) Neříkej mi, že kličkuju, já jsem nikdy neřekl, že se chci vsadit.


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Co když ?!?!?!?!

Příspěvek od jvj56 »

StepanPepan píše:
adam.benda píše:... jvj56 ti svou veřejnou nabídkou přináší docela slušnej balík jak na zlatým podnose. Takže jestli máš zdravý rozum, místo neustálého kličkování bys asi měl jeho peníze "přijmout". :D
a) Myslím si, že využívat cizí slabosti (blbosti) k vlastnímu obohacení je nemorální. Že se to dneska často dělá, je mi jedno.

b) I kdybych si to nemyslel a byl stoprocentně přesvědčený, že vyhraju, i tak bych celou částku na sázku musel mít a musel bych jí dát do notářské úschovy.

c) Neříkej mi, že kličkuju, já jsem nikdy neřekl, že se chci vsadit.
Tak Pepan je moralista??? Hm :D
Slabej a blbej, to sedí. Mimochodem mám doktorát z fyziky.
To že nemáš peníze ?, tak to sedí ta předešlá věta.
:D


Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Slabej a blbej

Příspěvek od adam.benda »

jvj56 píše:Slabej a blbej, to sedí. Mimochodem mám doktorát z fyziky.
Brilantní stěr :good: (+1)


Zamčeno

Zpět na „Černá díra“