US patent No 4702894 (Cornish), popsal generování vodíku ohřátím kovového povrchu pod vodou na teplotu při které reaguje kov s vodou a vzniká vodík.. Podle tohoto patentu lze provést ohřev kovu elektricky napětím 18000V při proudu asi 1A.....To umožňuje kontinuální výrobu páry a vodíku a zároveň vyžaduje pouze občasný elektrický výboj.Slavek Krepelka píše: No, tak do toho trochu prastim s tou vodou. Vyhledejte si co muzete na jmeno Stanley Meyer a na jmeno Daniel Dingle. Tihle dva chlapici [vedle jinych] vykoumali jak jezdit jenom na vodu. Meyer je po smrti, ale Dingle na to jezdi uz 30 let. Oba pouzivaji(li) castecnou elektrolyzu vody jako palivo. Zatimco Meyer pouzival vstrikovani vody do valce a odparoval to vodu vodikem z elektrolyzy v atmosferickem vzduchu, coz mu pusobilo dost technickych bolehlavu s vodou v oleji a zkratovanim svicek, Dingle recirkuluje vodni paru z vyfuku za nepritomnosti vzduchu a honi to vodikem i kyslikem z elektrolyzy.
Ono kdyz si clovek spocita, kolik je kalorii v kilu vodiku a v kilu benzinu, tak zjisti, ze vodik jich ma vice nez dost [6.4x] na to, aby vyparil dostatek vody na honeni pistoveho motoru s pomoci vodni triste, nebo mokre pary. Dingle navic vyloucil atmosfericky vzduch, cimz se zbavil potreby comprese plynu [druhy cyklus ctyr taktu], stejne jako se zbavil zbytecneho nefunkcniho [pro tento system] plnidla, a to atmosferickeho kysliku a dusiku. to znamena ze elektrolyza musi dodat jednu sestinu paliva ve forme H2+O2 nez je potreba benzinu na zpusobeni stejneho odparu vody.
Vstrikovani vody za pouziti vodiku jako paliva je zase jiny princip nez samotne spalovani vodiku se vzduchem.
Jde v podstate o stejny princip jakeho pouziva "Pepikova bunka" Joe Cell. Jenze Joe Cell zpusobuje vypareni a kondenzaci vody energii, ktera je nocni murou vsech fyziku, tedy energii orgonu. Tato bunka ma take schopnost pracovat jako uzavreny system, ale tady jsme u carodeju a ne kazdy se s ni srovnava. Navic je tato bunka velice zavisla na pocasi a ruseni zdroji elektromagnetickeho vlneni, takze velice nespolehliva. Meyeruv a Dingluv systemy tyto problemy nemaji.
Tedy, zasadni rozdil mezi vykonosti odparovanim kapaliny a tepelnou roztaznosti plynu je tim dulezitym a zasadnim rozdilem, vse ostatni je jenom druhotna zalezitost.
S laskavym pozdravem, Slavek.
_________________
Jeste jsem nebyl vsim cim jsem rad.
P.