Jak si vyčistit MMS zuby?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
putujicioblak
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 07 zář 2009 21:12
Kontaktovat uživatele:

Jak si vyčistit MMS zuby?

Příspěvek od putujicioblak »

vlákno čisté - poo.

Zdravím Vás!

V knize se Jim V. Humble je částečně zmiňoval(aspoň jsem to tak zaregistroval), že se dá čistit MMS i zuby.

Proto se ptám, zda víte jak na to?

Když piju MMS(je jedno kolik kapek) a na moment podržím v ústech a spolknu, tak cítím, že mi to vyčistilo ústa, někdy jsem neměl potřebu ani čistit zuby, proto by mě zajímalo, jak bezpečně čistit zuby MMS

Mějte se

Tom


carbous
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: ned 22 čer 2008 10:59
Bydliště: Plzeň

Zuby a MMS

Příspěvek od carbous »

Tohle psal Humble (preklad Gewo):
Mně schází už většina zubů a používám umělý chrup. Dásně mi změkly a zbylé zuby v nich byly nějak uvolněné. Protože mi otékaly a tehdy začaly bolet a pomyslel jsem si, že budu muset nechat jeden nebo dva vytrhnout. Nakonec jsem se rozhodl, že si zkusím čistit zuby MMS. Použil jsem 6 kapek MMS a ½ čajové lžičky octa, smíchal to ve sklenici, počkal 3 minuty, přidal 1/3 sklenice vody a použil to k čištění zubů. A opět jsem byl ohromen. Za pár hodin zmizela infekce a všechny bolesti. Do týdne se opět zpevnily dásně. Když jsem nakonec jeden zub přece jen musel nechat vytrhnout, trvalo zubaři celou hodinu, než ho dostal ven. Dásně byly tak pevné a zuby tak dobře seděly v čelisti, že ho prostě nemohl jen tak vzít do kleští a vytrhnout. Nešel ven. Nejsem si jist, zda jsem ho vůbec měl nechat vytrhnout. Když byl konečně venku vypadal úplně zdravě. Zubař byl překvapen ještě víc než já.
Dnes už používá MMS při ústní hygieně spousta dalších lidí. Všichni mají stejné výsledky a mnohem zdravější ústa. Řadě lidí se podařilo vyléčit zub s váčkem pouze tím, že si ho čistili MMS.

Moje shrnutí: Já to zkusil dle tohoto návodu. Tj. 6 aktivovaných kapek a novej kartáček. Byl jsem překvapen, jak ty zuby vypadají "čistě a leskle" už po prvním "drhnutí".
PS: Ale neměl jsem žádný problém...tj. jen jsem pár dní zkoušel co MMS umí... ;)


putujicioblak
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 07 zář 2009 21:12
Kontaktovat uživatele:

Díky

Příspěvek od putujicioblak »

Tak to se na to dnes vrhnu ;)

Dobré jsou i ty výplachy úst, kam se na to hrabe chemická ústní voda :lol:


Si.Pavel
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: sob 03 říj 2009 12:21

Zuby

Příspěvek od Si.Pavel »

Měl jsem v pokročilém stádiu paradentózu a krvácející dásně. Musím říct, že jsem jel podle návodu z knihy J.Humbla tj. 10 kapek MMS + 50 kapek aktivátoru. Jenom jsem dělal výplach ne polykání. Nicméně s úspěchem skutečně fantastickým. Používal jsem to zhruba 1 měsíc 3 x denně tzn. ráno, v poledne a večer 10 + 50 a zuby mám skutečné zdravé a taky dásně úplně světle (podotýkám, že před kúrou s MMS jsem je měl červené jako zralé rajče!!). Vřele doporučuji!!


Uživatelský avatar
Anne
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 lis 2009 22:35

zubky

Příspěvek od Anne »

Zdravim vospolok.

ako pokracujete s vyplachmi ust? Kolko sec. to priblizne zblnkate? Nestipe to na tie ubolene krvave dasna?
Kupila som si MMS hlavne kvoli neustalym traviacim problemom, ale moja paradentoza a brontove jasna mi hovoria, ze najskor skusim takto. Mam otvoreny koren s vlozkou, snad to nebude robit nejaku neplechu... :esilenced:
Este nemam ziadne skusenosti s MMSkom, asi skusim pre zaciatok asi menej nez 6 ( + 30 ) na ten vyplachovaci roztok - bez prehlatania.
Uvitam kazdu dobru radu. Diky.
Anne


denisa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10 lis 2009 8:08

zuby a ústna dutina

Příspěvek od denisa »

zarobím 6 kvapiek MMS a doplnim asi 1 deci vody - klasicky trochu naberiem a kloktám. ked je v pohári asi polovica obsahu namočím do roztoku zabnú kefku a drhnem, ked roztok uz nie je na kefke opakujem procedúru. nakoniec ústa dobre vypláchnem.

a hladučké čistučké zuby sú po celý den.


pretože nemozem pit MMS, používam tento spoosb ako náhradu za klasické orálne podávanie - účinkuje rovnako spolahlivo - aspon u mna urcite.


putujicioblak
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 07 zář 2009 21:12
Kontaktovat uživatele:

Zuby

Příspěvek od putujicioblak »

Tak můžu sám potvrdit, na zuby je MMS skvělé, dávám deset aktivovaných kapek, zaleju sklenici do půlky, namočím kartáček, čistím, pak vyplivnu, dám kartáček pod proud vody a nanovo, po čištění vypláchnu i ústa. Zuby mám po MMS krásně hladké i vybělené. Doporučuji na kloktání! Po kloktání mě ihned přestalo bolet v krku, hned se ulevilo, i když pak mě zase bolelo v krku, tak po koktání maximální úleva, rychle jsem tu bolest v krku zahnal, dřív něž kdy předtím.


Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak si vycistit s MMS zuby

Příspěvek od Daria Lori »

Ja si je cistim jen s 2 aktivovanyma kapkama, co me zbydou po male z inhalace a to jen obcas a zastavilo me to krvaceni s dasni. Ke kloktani davam ty dve kapky s vodou i diteti (5 roku) :P - na bolest v krku. Zabira!!!


Uživatelský avatar
Anne
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 lis 2009 22:35

...

Příspěvek od Anne »

Po kloktani, vyplachovani, umyvani zubov MMSkom si este vyplachnete usta obycajnou vodou, alebo nechate posobit ?


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: ...

Příspěvek od Mo »

ja to nechávam pôsobiť :) tiež dávam len dve aktivované kvapky pozostatok z inhalácie :)


Uživatelský avatar
Anne
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 10 lis 2009 22:35

...

Příspěvek od Anne »

Ja som sa uz dopracovala k 10 (+50) kvapkam... zatial len raz denne a citim ze ked som vyplachovala na konci vodou, tak to nemalo taky ucinok...


kapko
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 15 čer 2010 8:22
Dostal: 2 poděkování

mms s klasickym cistenim zubnou pastou

Příspěvek od kapko »

Chcel by som sa spytat ako je to s klasickym cistenim zubov zubnou pastou a za pouzitia mms - najskor si umyt zuby klasicky a potom s mms alebo najskor mms a potom klasicky zubnou pastou? Alebo mms plne nahradza zubnu pastu a uz nie je potrebne take cistenie? Dakujem.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

kolik mms?

Příspěvek od felda »

já už si čistím zuby mms dlouho, , z mých zkušeností - 10/50 je moc - jakoby mi to ožahne jazyk - slupuje se náznak povlaku - nebo svrchní část buněk jazyka ?- užívám 5-7 kapek na 25-35citronky -jak to padne , dám do paňáka aktivovat, pak tři paňáky vody - kus polknu a se zbytkem čistím , důsledně s mms vykloktám -tedy co nejdéle čistou podržím účinkovat - no a to se snažím dělat dvakrát denně- nedělám li to, začnou se vracet záněty s odstupem tak třech dní i když čistím drahými pastami -- čili závislost téměř drogová-- :evil:


felda
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

cistteni zubu s MMS

Příspěvek od Daria Lori »

Ja si cistim zuby jen dvema zaktivovanymi kapkami, musime brat ohled i na dychaci cesty vic nez dve se vdechovat nesmi!!! Hrozi popaleni!!! Je to i v knizce. :shock:


Rosta
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 31 črc 2010 11:03
Dostal: 1 poděkování

MMS a zuby

Příspěvek od Rosta »

Jak aktivovane mms pusobi na citlivost zubnich krcku kdyz mam skusenost ze kdyz treba snim pomeranc..grep nebo citron..mam problem si jen prilozit zubni kartacek na zuby..silene to boli az mi jde mozek vyletet z hlavy...... chci pouzivat k aktivaci cistej citron a mam obavu ze ten mi nalepta uz i tak ponicenou sklovinu...

Jen 2 aktivované kapky a zpočátku zkusit jen "prošplouchat".


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“