Perendev

Své příspěvky můžete psát do "Diskuze".
Odpovědět
tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Perendev

Příspěvek od tbest »

Akord píše:
tbest píše:Osobně si nemyslím, že vrčení je zvuk elektromotoru. Stejný zvuk mi vydávaly i moje výtvory po ručním roztočení.....
Souhlasím s tbest. Všechny motory a generátory zvlášť pomalobežné vlivem pulsace magnetického toku neuveritelne hučí, jsou tam velké zrychlující síly, které jdou pres mechaniku, nebo prímo do vzduchu a tím hluku. Zároveň je to hodne ztrátový proces.

Jinými slovy: ten zvuk vydávají magnety jak funí do těch kopečků :D


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Perendev

Příspěvek od chiq »

Tak teda replikujme!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Skúste dať do google "jason owens" a sťahujte, pokial "niekto" nezruší aj tento link


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Ešte skúsim zavesiť súbory formátu .mht
ak to pôjde, bude to jednoduchšie...
...nejde :cry:


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »



Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1230
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rival »

chiq píše:Ešte skúsim zavesiť súbory formátu .mht
ak to pôjde, bude to jednoduchšie...
...nejde :cry:
Zkus to ještě jednou. Přípona "mht" je nyní povolena.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Perendev

Příspěvek od Iv »

pokud mohu přispět,tak tady máte celý patent.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Tomik00

Příspěvek od Akord »

Já vím, s čím má Perendev problém, psal jsem o tom i na fóru. Zhruba - patent je hovadina, na indukci 3.6Tesla, co tam uvádí nemáme materiály, ten autor snad nezná ani ohmuv zákon a vše si vykládá po svém.


MagNet
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08 led 2008 20:11

perendev varování

Příspěvek od MagNet »

pozor pozor už dost spekulacím ***perendev*** je čistokrevný podvod kolega přišel s touto "společností" i o mé peníze jedná se organizovanou skupinu podvodníků z Nigerie vysoce rafinovaní a nebezpeční tudy cesta nevede.
Kdo pozorně sledoval video (jedine dostupne) před započetím experimentu
byla podlaha prázdná a při doběhu rotoru jsem zanamenal vrtačku nebo jiný
podobný prostředek ležící na podlaze a navíc při rozběhu jednotky bylo vidět zavrtění (jako při nasazení hnacího modulu na hřídel z odvrácené strany) pro vaši informaci následně nemá smysl podávat trestní oznámení nebo cokoli dalšího u nás ani venku neuspějete weby kontakty se plynule mění jakmile proběhne "sklizeň" nikdo vám nepomůže prostě je nesmíte kontaktovat. Jednání bylo jedno velké divadlo efektní postavené na sugesci. Jenotku Vám převedou v elegantním provedení zadeklovanou šlapjící...... s občerstvením video z montáže jednotky do auta atp.
a tím show končí díra tma tunel do Afriky

Resume

ano jsem hejl co se nechal obrat od lidí kteří degradovali tento smysluplný počin na hanebný zločin mají modely, ale neobsahují tolik magnetu, jak se tváří po roztočení jsou jisté tu i interakce při doběhu vše je postaveno na efekt je to smutné je to tak
P.S. nebuťe blbí jako my.......

Patřím k Vám, také věřím, teda spíš vím, že to jde

http://www.fdp.nu/default_cached.html

není málo těch, co to denně drtí, začnu asi taky ještě dodělám střechu na baráku a vyměním okna a jdu do toho zatím zdar


JiMi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: stř 05 pro 2007 16:17
Bydliště: ta jižní morava

S tím Perendevem....

Příspěvek od JiMi »

Ty stránky na prodej jejich bazmeků existují na různých místech minimálně od r.2004, kdy jsem si jich všiml já. Předpokládám, že kdyby to byla taková bomba (jako že toto by byla), tak už je 100 kW centrála v každým baráku.

Jak si to vysvětluji já ? Znáte termín Multi Level Marketing ? Neboli MLM neboli různá letadla a jiné lukrativní systémy ? Občas něco proběhne i u nás. Vždycky to má nějaký podkladový produkt, kolem kterého se to jakoby motá (zlaté cihličky, informace, knížky), tady je to vynikající produkt Perendev skýtající šílené možnosti. Pak to musí mít nějakou lidovou cenu, ale zas ne tak lidovou, aby to bylo neodpovídající a tedy podezřelé (19000 EUR je na západní poměry tak akorát taková částka), a v neposlední řadě musí být velmi omezen přístup veřejnosti k informacím o skutečném principu, fungování, ekonomice, prostě musí to být tak tajné, aby to vzbudilo lidskou zvědavost.

Co z toho stránky o Perendevu nesplňují ? Otevřete oči. Je to jenom křiklavé lákadlo. Doširoka rozevřený květ masožravé rostliny. Jsme pořád na Zemi v kapitalistické společnosti, která žije z vykořisťování člověka člověkem.

Se 100 kW gerétem by při prodeji elektřiny u nás měli 19000 EUR vydělaných za 85 dní. Co by je tak asi nutilo prodávat to zařízení dál do světa ? Kdyby samostatně podnikali od r.2004, mají dneska elektrárnu s okamžitým výkonem 755 MW s příjmem 70000 EUR/hodinu s potenciálem exponenciálního růstu do nekonečna.

Nic ve vesmíru nefunguje po exponenciále do nekonečna.
Toliko můj názor na Perendeva.
JiMi


Přestavba motoru Š120 na stirling
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Súhlas s JiMIm

Příspěvek od sano »

Úplne s tebou súhlasím JiMi. V Petrohrade je pobočka akadémie, ktorá sa celkom vážne zaoberá netradičnými zdrojmi energie. Neurobili žiadnu dieru do sveta, ale to čo majú, za tým si stoja a vedia to dobre zdokumentovať.
Svojho času keď sa v Petrohrade otvorila pobočka firmy Perendev, tak sa títo akademici od nich okamžite dištancovali.
Tým nechcem povedať, že Perendevov motor je zlý. Neviem o ňom dosť aby som vedel zaujať zodpovedný postoj.
Ale obchodovanie s niečím, čo je v lepšom prípade v štádiu výzkumného projektu, sa mi nezdá celkom fér.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Perendrev a ruský výzkum

Příspěvek od martin11 »

...nebudu povídat dlouze...jen...pročetl jsem cele vlakno a Perendrev se tu stale propletá ukazuje vychvaluje...nikde jsem nenašel odkud TO vlastně je...zná někdo původ...odkud...kdo.. kde..nejstarší zmínka....myslim že ten podvod byl již dlouho přopravován...
...má ten Ruský výzkumák nějaké stránky??? je nějaké ofiko info co dělají nějaká piüblikace...ofocielní...nové poznatky...???vím že to s našimi pokusy nesouvisí ale info je info...tak sílu všem...tentokrát SANOvi...máš ode mne karmu...jen tak ...ale zasloužíš si ji...Martin11


... věřím, že se " TO " povede ......
kamont
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28 úno 2008 22:07

co vite o perendev?

Příspěvek od kamont »

Určitou dobu se zajímám o výrobky fy.Perendev.Dnes jsem ze zajímavosti
uskutečnil výlet do jejich "sídla" v Mnichově.Pocity smíšené.Prosím o jakou koli zkušenost s touto firmou.Rád předám svoji!

Děkuji kamont@seznam.cz


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Ano. MOJE CHYBA........ posílám pro zajímavost korespondenci od fy perendev.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Ano. MOJE CHYBA........ posílám pro zajímavost korespondenci od fy perendev.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Seriál o magnetech + Diskuze“