Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: ... Mno,... „rodič“ tohoto fóra je velmi trpělivý, ...
:enaughty: Hani, problémem FUPu nejsou v celku bezvýznamní a velice použitelní skřeti vypuštění z řetězu pravidel, ale Sauron, který ta pravidla opakovaně zpřetrhá, a to i ta naprosto základní vyhlášená jím. Snad si přečti titul tohoto příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138257#p138257 vykašli se na řeči a podívej se jen na výsledky. S klidem si Hanko šetři dech i prsty.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

hanka píše:To, co někteří prezentovali jako „vývoj k lepšímu“ , bylo jenom ukončení oboustranné diskuze, protože se jedna strana rozhodla raději zmlknout, když vidí, že s duhou stranou není možné vést jakoukoliv plodnou diskuzi . Protože jen co se kdokoliv opováží otevřít ústa v nesouhlasu s nimi, okamžitě je napaden, ústa jsou co nejrychleji zacpána a odvážlivec je doslova „umlácen“ osobními urážkami a pomluvami. Poznávacím znamením této druhé skupiny je: v žádném případě neakceptovat názor druhého! a domněnka, že když bude A(&F) dostatečně hodně a dlouho křičet, vydupou si všechno, co chtějí. Říkají tomu „čestné a pravdivé chování“ :? ….

Mno,... „rodič“ tohoto fóra je velmi trpělivý, trucovité děcko si může dovolit opravdu HODNĚ .. dokonce jim vyrábí nová a nová vlákna úplně bez pravidel (která by je nedejbože mohla omezovat), aby se tam mohli po libosti vyřvat a vybít nadbytečnou energii na bezbranných obětech, které jim tam přemístil z jiného vlákna. Skutečně bezbranných – protože na svoji obranu nemají nic, než holé ruce a kterým není umožněno bránit se aspoň stejnými zbraněmi. HOLÉ RUCE ve sporu se zkušeným profesionálním ajťákem (který sám sebe hodnotí jako jednoho z nejlepších!) , navíc ještě bývalým Globálním moderátorem tohoto fóra!!! Zbraně má v rukou jenom strana, která si je vyřvala a „čestně“ zmanipulovala … jak nazvat to, že jsou to jenom a pouze oni, komu je umožněno tzv. „odkazovat“ na příspěvky z vlákna Obdržel by uživatel Mirko … příspěvky povytrhávané z kontextů na „důkaz“ své „čisté pravdomluvnosti“ ,- vlákna, všem členům zamčeného?…

Kromě vymýšlení nových a nových bezpravidlových ( a tudíž i bezpracných ;) ) vláken a kromě přesouvání příspěvků se bohužel nic moc neřeší. Připomínám, že kromě vymýšlení „zábavných“ vláken je kromě výběru nových globálních moderátorů zapotřebí, aby se také pokračovalo na nových Pravidlech! Nezapomeňte, že moderátoři (ať staří nebo noví) se budou muset řídit a také dohlížet na dodržování PRAVIDEL!!! Dokud se nezmění pravidla fóra, nezmění se bohužel nic (kromě moderátorů) a celý ten váš čtvrtroční humbuk byl zbytečný.

Prosím, abych nebyla oceňována, i kdyby se mnou někdo souhlasil. Souhlas se mnou by byl pro pár A(&F) a sisu velmi urážející a pro toho chudáka likvidační…

….. Tak, a teď Huráááá na mě, nezapomeňte, jak to děláte – překroutit moje slova, zacpat hubu, povalit, umlátit nadávkami a pomluvami… a vítězně hodit na hnojiště!!!! :hip: :hip: :hip:

P.S. Jo, a ještě připomínám: řvát, řvát, urážet :o ... čím budete sprostější, tím budetee LEPŠÍ a OBDIVUHODNĚJŠÍ :eclap: ..

HOWGH! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

hanka píše:

….. Tak, a teď Huráááá na mě, nezapomeňte, jak to děláte – překroutit moje slova, zacpat hubu, povalit, umlátit nadávkami a pomluvami… a vítězně hodit na hnojiště!!!! :hip: :hip: :hip:

P.S. Jo, a ještě připomínám: řvát, řvát, urážet :o ... čím budete sprostější, tím budetee LEPŠÍ a OBDIVUHODNĚJŠÍ :eclap: ..

Neboj Hani, oni si teď všichni na povel nasadili miloučké masky a chvilku bude trvat, než jim zase spadnou.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rodeo ...

Příspěvek od A(&F) »

... předevčírem jsem ve http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 20#p138320 napsal ...
A(&F) píše:přílohy (důkazy) k tomuto dodám později, neb hledání moderátorské logu (navíc offline uloženému) je děsnej fakt děsnej vopruz ...

...... párkrát také příspěvek Vlčice "zmizel" (= byl smazán) nebo byl "vyprázdněn", ať už přímo jejím přičiněním ........, popř. jí ho SDK "upravil", aniž by se však přitom v jejím příspěvku objevily "nějaké modré dodatky" ... :ethink: ... stejně tak se dělo i v případě příspěvků od Hanky, kdy prostřednictvím SDK proběhla jejich editace, ale do jejího příspěvku taktéž nepřibylo žádné "modré písmo" ... ganz normal ...
... tudíž jak jsem slíbil, k uvedenému předkládám důkazy o "férovosti protistrany" ...
Dodatečné zásahy do příspěvků - Vlčice1.jpg
Dodatečné zásahy do příspěvků - Vlčice2.jpg
Dodatečné zásahy do příspěvků - Vlčice3.jpg
Dodatečné zásahy do příspěvků - SDK to Vlčice ...jpg
Dodatečné zásahy do příspěvků - SDK to Hanka1 ...jpg
Dodatečné zásahy do příspěvků - SDK to Hanka2 ...jpg
... kdy znovu připomínám, že po zásahu SDK se v příspěvcích Vlčice či Hanky neobjevilo žádné "modré písmo", zato do nich přibyl text, který tam předtím přitom nebyl ...... :ethink: ... bylo to "na objednávku" ??? ... anebo "pouze SDK osobní aktivita" ... ??? ... :dknow: ...

... :ewhistle: ... Anri ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Místo toho, aby si dělal něco pořádného, věnuješ veškerý svůj čas nesmyslům, intrikám a efekt je v nedohlednu.
Každý schopný člověk s takto extrémním pracovním nasazením se dokáže po svém vynaloženém úsilí přiblížit finanční nezávislosti.
A Ty :laugh: :laugh: :laugh:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Vlčice píše:Místo toho, aby si dělal něco pořádného, věnuješ veškerý svůj čas nesmyslům, intrikám a efekt je v nedohlednu.
Každý schopný člověk s takto extrémním pracovním nasazením se dokáže po svém vynaloženém úsilí přiblížit finanční nezávislosti.
A Ty :laugh: :laugh: :laugh:
Každý kdo pozná genézu tejto kauzy si už určite všimol že veškerá snaha z príspevkou ktorý sem k tomu dala vlčica ,hanka, Křepelka, Adam a sporadicky aj poota sú sem vkladané v duchu tejto línie.
hanka píše: Manipulace je nepřátelský záměr manipulátora, kterého CÍLEM je poškodit vybranou osobu, vytvořit o ní nepříznivé mínění - ať už před jinými lidmi nebo dokonce před ní samou (vyvolat v ní pocity viny a pochybnosti o sobě), z čehož manipulátor následně těží.
K pravdivosti tohto tvrdenia si stačí prečítať hoci ktorý príspevok týkajúci sa tejto kauzy od menovaných. Vlčica fakt už by bolo na čase s tým prestať, k tomu už niet čo dodať.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:Protože jen co se kdokoliv opováží otevřít ústa v nesouhlasu s nimi, okamžitě je napaden, ústa jsou co nejrychleji zacpána a odvážlivec je doslova „umlácen“ osobními urážkami a pomluvami.
... ó nikoliv ... :) ... my totiž nemáme potřebu si vůbec nic vymýšlet, jelikož nám totiž stačí poukázat na to, jak protistrana lhala (a že lže stále dál, nejčastěji potom o tom, že nelhala ... :D ) ...... a že u toho občas někoho urazíme? ... vždyť lháři a podvodníci s nic jiného nezaslouží !!!!! ...
hanka píše:... aby se tam mohli po libosti vyřvat a vybít nadbytečnou energii na bezbranných obětech, které jim tam přemístil z jiného vlákna. Skutečně bezbranných – protože na svoji obranu nemají nic, než HOLÉ RUCE a kterým není umožněno bránit se aspoň stejnými zbraněmi.
... mno, ... pokud byste si totiž všechno nevylhali (nevycucali z prstu), tak byste teď měli alespoň něco pravdivého v ruce ... vy však nemáte nic ... proto tu teď plácáte smyšlenosti a čekáte, že vám je někdo uvěří ... :) ...
hanka píše:Zbraně má v rukou jenom strana, která si je vyřvala a „čestně“ zmanipulovala … jak nazvat to, že jsou to jenom a pouze oni, komu je umožněno tzv. „odkazovat“ na příspěvky z vlákna Obdržel by uživatel Mirko ........ vlákna, všem členům zamčeného?…
... omyl, ... my jsme si nic "nevyřvávali" ani "nezmanipulovávali" ... všechny námi používané "zbraně" jste nám poskytli pouze vy sami ... svým lhaním, překrucováním a nepodloženým napadáním !!! ... :) ...

... a že je vlákno "uklizeno", aby nebylo na očích ??! ... :shock: ... vždyť to přece udělal Rival na vaši žádost, když jste se několikrát houfně dožadovali, aby ho smazal !!! ... kdy naopak já byl tím, kdo se později opakovaně dožadoval, aby jej znovu "zviditelnil" ... nebylo mi však vyhověno ... :? ... viz červený text v Rivalově vyjádření http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 14#p138214 ...

... jelikož jsem si to celé vlákno ještě před "uklizením" zazálohoval, tak ti teď, Hanko, dávám jedinečnou nabídku ..... pokud chceš, mohu ti kopii celého kompletního "MIRKO vlákna" poslat meilem ... (to aby ses necítila ukřivděná, že máte "HOLÉ RUCE") ... nemám s tím absolutně žádný problém ... :) ...
(a abys náhodou neřekla, že ti pošlu něco "zmanipulovaného", tak ti to pak Puta může porovnat s originálem vlákna "uklizeného" do moderátorovny ... :evil: ) ...

... :bye: ... Anri ...

-------------
PeS: ... ještě jedna prosba ... Hanko (ty jedna "slušná ženo v důchodu" :ewhistle: ), přestaň už konečně argumentovat tím, že jsem "ajťák", je to ubohé ...... vždyť má profese ani mé znalosti přece nemají nic společného s tím, jak jste zde davově lhali a překrucovali fakta ...... a stejně tak vaše lhaní nemá vůbec nic společného s tím, že mám "tak trochu jinou paměť", jenž mi snadno a rychle umožňuje vybavit si, kde kde ty vaše pokrouceniny mám najít ....... ale pokud se chceš před ostatním i nadále ztrapňovat, tak na to klidně poukazuj dál ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Vlčí kecy ...

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Místo toho, aby si dělal něco pořádného, věnuješ veškerý svůj čas nesmyslům, intrikám a efekt je v nedohlednu.
... naprostý souhlas !!! ... byť rozhodně ne veškerý čas (to opravdu ne :D ), ale pokud to na sobě nehodlám ponechat, tak mi bohužel poslední dobou nezbývá, než abych se věnoval i odrážení VÁMI DOKOLA PRODUKOVANÝM nesmyslům a intrikám ... :ewhistle: :ewhistle: ...

... :bye: ... Anri ...

-------------------
PeS: ... ... a kdeže jsem vzal čas, který tomu "odrážení" věnuji ?? ...... to je velmi jednoduché, ... použil jsem na to čas, který jsem si původně vyhradil pro psaní příspěvků pro FuP, ... tedy těch, které by mohly pomoci ostatním členům (a které tím pádem nepíši ... :dknow: ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rodeo ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... tudíž jak jsem slíbil, k uvedenému předkládám důkazy o "férovosti protistrany" ...
Je až dojemné, a nebo spíš směšné, jak zoufale se snažíš dělat "z prdu kuličky".
Ale aby ti přece jenom někdo "nenaletěl", tak si dovolím nejen pro všeobecnou ale i pro tvoji osvětu ocitovat jeden odstavec z instrukcí "Co mám dělat, když...>...chci napsat příspěvek"
- Odeslaný příspěvek můžeš ještě během 24 hodin přes [Upravit] upravovat, to znamená opravit případné chyby, upravit znění textu, doplnit další text a nebo celý text smazat. Příspěvek nemůžeš smazat celý a ani ho nechat prázdný, tedy bez textu. Místo toho nahraď původní text slovem "Smazat." a některý z moderátorů pak časem prázdný příspěvek smaže. Po uplynutí 24 hodin od odeslání příspěvku končí Tvoje možnost příspěvek upravit a nebo smazat a příspěvek se stává majetkem fóra. Máš pouze možnost o dodatečnou úpravu požádat přes [SZ] některého moderátora, ale je jen na jeho uvážení, jestli Ti vyhoví.
Takže tvůj výpis z logu prokazuje pouze to, že Vlčice si třikrát upravila svůj příspěvek a vzhledem k tomu, že jí to systém dovolil to znamená, že to bylo ve čtyřiadvacetihodinové lhůtě, takže na to měla jako kdokoli jiný plné právo.
Takže tyhle kuličky se ti nějak nepovedly!
Z dalších záznamů je jasné pouze to, že Slávek upravil jeden příspěvek Vlčici a dva příspěvky hance - nic víc.
Není z toho jasné, které příspěvky a jak upravoval a také není vůbec jasné, že by to dělal o své vlastní vůli. Kdyby s tím autorky nesouhlasily, tak by se asi ozvaly. Pokud ho samy požádaly o nějaké úpravy, pak bylo pouze na jeho uvážení, jestli jim vyhoví a nebo ne. Zrovna tak mohly o dodatečné úpravy požádat i mě a také bych jim dle vlastní úvahy buď vyhověl a nebo nevyhověl.
Není to nic, co by bylo proti pravidlům.
Takže ani tyhle kuličky se ti nepovedly - on takový prd není nijak kvalitní materiál.
A když už jsem tu zmínil ta pravidla, tak se chci časem podívat jestli tu máme aspoň nějaké, které bys zatím neporušil ...

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od sisa »

Hele, jak se vlčice stará, co, kdo dělá a co by měl dělat ve svém volném čase. To je péče a to je dozor! :D
Já se dnes plánuji válet v posteli s PC a průběžně budu nakukovat na FuP, co je nového, odhlašovat se nebudu, tudíž to bude vypadat, že jsem tady pečená, vařená..... :mrgreen:
Dopředu říkám, že nebudu dělat nic smysluplného a užitečného. :mrgreen:
Doufám, že to vlčici nebude vadit. :)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

:D .. No vida, jak stereotypně dodržuješ svoje postupy, které jsem dopředu tak přesně odhadla a popsala :laugh: - viz
hanka píše: ….. Tak, a teď Huráááá na mě, nezapomeňte, jak to děláte – překroutit moje slova, zacpat hubu, povalit, umlátit nadávkami a pomluvami… a vítězně hodit na hnojiště!!!! :hip: :hip: :hip: ...

Postupuješ přesně podle svého plánu - překrucování máš za sebou, na ucpávání huby je ale lepší sisa! :hip:. pomluvy máš také za sebou (ale tentokrát jsi to odbyl - máš ještě rezervu!), povalení a mlácení osobními nadávkami mě zřejmě ještě čeká, - jako Tvoje specielně vypracovaná lahůdka...
Měl bys změnit taktiku, tímhle obehraným postupem opravdu nudíš :zzz:
A(&F) píše:... pokud byste si totiž všechno nevylhali (nevycucali z prstu), tak byste teď měli alespoň něco pravdivého v ruce ... vy však nemáte nic ... proto tu teď plácáte smyšlenosti... ...
Hele, neměl bys tam něco nového? Meleš dokola pořád stejnou písničku jako kolovrátek ..... :zzz:... ?
A(&F) píše:všechny námi používané "zbraně" jste nám poskytli pouze vy sami ... svým lhaním, překrucováním a nepodloženým napadáním !!! ... :) ...

:zzz: .. to jsi už říkal aspoň tisíckrát... nebylo by tam něco nového ? :zzz:
A(&F) píše:.. a že je vlákno "uklizeno", aby nebylo na očích ??! ... :shock: ... vždyť to přece udělal Rival na vaši žádost
Váážně? ... pokud vím, Tvoje znečišťující - pardon, chtěla jsem říct OČIŠŤUJÍCÍ" vlákno bylo od samého začátku určeno k uklizení do moderátorovny :eliar: .... A že ho přes naši žádost Rival nesmazal? Asi si ho přece jenom chtěl uložit do moderátorovny ... nu což, je to jeho právo - právo majitele... :ewhistle: ...
A(&F) píše:... jelikož jsem si to celé vlákno ještě před "uklizením" zazálohoval, tak ti teď, Hanko, dávám jedinečnou nabídku ..... pokud chceš, mohu ti kopii celého kompletního "MIRKO vlákna" poslat meilem ..... nemám s tím absolutně žádný problém ... :) ...
Jo, všimla jsem si, že nemáš absolutně žádný problém s majetkem někoho jiného ;) .. Pokud vím, majitelem fóra je Rival. Nerada bych se dostala do konfliktu ze zákonem kvůli krádeži a zneužívání dat.... Nezlob se, ale byla bych radši, kdyby mi kopii tohoto vlákna poslal raději jeho majitel ...

Tvoje obehraná slova mě dočista uspala,budu si je číst pokaždé, když nebudu moci spát ... :zzz:

.......... díííky, "ajťáku" Anri ............. :bye: ........... :angel:

:esilenced: co jsem to udělala, vyslovila jsem zakázané jméno!!! Teď přijde od sisy zasloužený trest ... :esilenced:



S pozdravem totálně ztrapněná "slušná žena v důchodu" Hanka..... :D

--------------------------------------------------------------


P.S.: Prohlašuji, že příspěvek http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=136011#p136011 jsem napsala sama a NIKDO další ho neupravoval!!!

Mám totiž stejný zvyk, jako sisa - po přečtení již odeslaného příspěvku dosti často využívám svého práva, daného nám Pravidly fóra , a příspěvek dodatečně upravuji.. nevím jak sisa, ale my, "slušné ženy v důchodu", nemáme ajťácké zkušenosti a proto se nám občas stane, že napoprvé (dokonce i napodruhé a někdy i napotřetí :bhead: ) uděláme chybu :oops: ... strašně se za to stydím .... ale mnohem více se stydím za to, že jsem se "řiťolezecky" omlouvala za něco, co jsem neudělala - abych udělala radost člověku, který si to vůbec nezaslouží :evil_vm: ...
Omlouvám se za omluvu a slibuji, že to vícekrát neudělám :enaughty: ..

Co se týče mého příspěvku ve vlákně Obdržel by uživatel Mirko nemohu k němu vydat místopřísežné prohlášení, protože si ho nemůžu přečíst, ale jak píšu výše - dosti často využívám svého práva, daného nám Pravidly fóra , a odeslaný příspěvek dodatečně ještě upravuji.. :ewhistle: ....
Naposledy upravil(a) hanka dne sob 23 kvě 2015 23:55, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Hanka keby si sa aspoň čiastočne riadila tým co máš v podpise "Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." už dávno mohla byť táto kauza uzavretá a mohli sa tu riešiť zmysluplnejšie veci v prospech celého fora


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od hanka »

deʒa vy píše:Hanka keby si sa aspoň čiastočne riadila tým co máš v podpise ...
Dezo vy (nevím proč mám pořád na jazyku oslovení pepo, Animale - promiň :bhead: )... po dosavadních zkušenostech s pokusy o rozumnou diskuzi jsem konečně dospěla k názoru, že nebudu vyčnívat z řady a přizpůsobím se tónu zdejších uchvatitelů fóra. Pro fórum jsem se obětovala více, než je zdrávo - mnohem více, než kdokoliv jiný .... přitom úplně zbytečně. Nikomu nic nevyčítám, byla to moje volba - tehdy jsem si myslela, že je správná... nebyla. Nelituji toho, měla jsem si tím projít. Říká se "co Tě nezabije, to Tě posílí" .. mě neposílilo, ale vrátilo o kus cesty zpátky - bohužel, nebyla jsem připravena na tolik špíny, kolik je v lidských srdcích :x . A už nemám chuť se obětovat pro jiné...
... Děkuji za připomenutí mého podpisu, podívám se po nějakém jiném, které se více hodí pro situaci na tomto fóru. Na to, co po mně žádáš, bych musela mít v podpisu "Když Tě někdo uhodí do levé tváře, nastav mu i pravou tvář". Jsem také jenom člověk .... Nevěř tomu, že mám na dění na fóru nějaký vliv ... i kdybych snad někdy měla, lidská zloba, závist a snaha neomezeně ovládat jiné lidi, se postaraly o to, aby můj vliv skončil ;) . Místo vysmívaného slunce si vzala slovo noc. Uvidíme, jestli to tady rozsvítí, jak tvrdí.... Všechno je tak, jak má být... asi si to dám do podpisu.
Ahoj, Hanka.

P.S.: Pepo či Animala jsem měla docela ráda, přesto, že byl často rýpavý a nepříjemný ... měl kouzlo Osobnosti, které mi bylo sympatické.. :lol: ...


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

deʒa vy píše:... už dávno mohla byť táto kauza uzavretá a mohli sa tu riešiť zmysluplnejšie veci v prospech celého fora
Tahle kauza "už dávno uzavretá" je - každý, kdo se do ní namočil, si na ni svůj názor už udělal a není ochoten ho nijak měnit.
Obě strany jsou přesvědčené, že mají pravdu a ve svých pozicích se "zakopaly" a hodlají na nich setrvat.
Ty občasné přestřelky mají jenom vzbudit dojem, že ještě není dobojováno a že některá strana má ještě naději na nějaké vítězství.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

... Hanko, k tvému příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138488#p138488 (a v podstatě ke všem předcházejícím souvisejícím) mohu pouze podotknout, že seš fakt neskutečná :ewhistle: :ewhistle: ... :| ... sice bych mohl natvrdo napsat, co přesně si o tobě myslím, ale proč to sem vlastně psát ?? ... vždyť co jsi zač, je přece každému jasné z tvých jedovatě-lživých ničím nepodložených příspěvků ... lebo si presne to, ako hovoril Mahatma (napr. aj vo http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... A1#p137804 ) ...

... no, hlavně že nejvíce příspěvků máš ve vlákně "Psychické příčiny nemocí a jejich odstraňování" ...... :ethink: ... ty, Hani, nejsou náhodou tvé tamní rady v hodně těžkém rozporu s tím, co zde v posledních měsících předvádíš ??? ...... určitě ti teď všichni uvěří, že jsi jim tam radila z hloubi "čistého nezkaženého srdce" ... se "sluncem v duši i na dlani" ...

... :good: ...

... Anri ...

--------------
mmch, jak ses nedávno ptala, kdože je ten :ewhistle: :ewhistle: , co zde zavedl institut "zakázaného jména", tak to opět nebyl nikdo jiný než SDK ... :) ... zavedl a poté tvrdě prosazoval jeho dodržování ...... já tomu dal pouze pojmenování ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“