Re: kartářky

Moderátor: JVK

Odpovědět
JVK
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: sob 19 dub 2008 16:03
Bydliště: Plzeň
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: kartářky

Příspěvek od JVK »

Smazal jsem toto vlákno, neboť nechci být byť jen jako mederátor spojován s touto metou.

Podobně modrá alfa, potažmo silvova metoda-které vedou k předbíhání-rozvoji duchovních dovedností bez nutnosti potvrzení u dotyčného, že tyto schopnosti nezneužije či znovunezneužije.

Karty patří mezi okultní metody. Což mimo jiné znamená že nevadí "temným."

Pomocí této metody lze poměrně snadno zničit kohokoliv, neboť tato metoda v základním pracuje na principu rezonance. Včetně andělských karet.

Je-li vytvořeno dostatečně silné destruktivní pole, pak karty reagují na toto pole, respekt. na uměle stvořenou realitu. A je-li dostatečně velký počet lidí kteří "jedou" na této či podobné vlně, skutečně ji stvoří.

V mém případě karty pracovali tak, že věc bohulibá se jevila jako neutrální, či nevysoká. Takže v prvotní okamžik vyšla nejvyšší možná karta opakovaně, ovšem okamžitě bylo pracováno-útoky- takže za pár dnů se ta samá věc jevila jako nevýznamná či nesmyslná.A naopak věc vyloženě škodlivá pak se prezentovala až těmi nejvyššími kartami. Například někam jet, kde již byl znám výsledek a věděl jsem jaké zásahy tam byly učiněny-což se potvrdilo osobní zkušeností...

Ano, tak destruktivní pole lze vytvářet. Doslova novou realitu.

Pokud někoho tato "metoda" ohromuje, pak nechť je založeno vlákno kde nebudu uveden jako moderátor.

Mimochodem, že těchto několik řádek "vadí" pro to svědčí to. že jsem začal byt en. napadán. A také to, že se mi nepodařilo během uplynulých let na toto téma napsat ani řádku, ač jsem se o to snažil.

JVK jsem tímto právě zabanoval pro hrubé zneužití moderátorských práv než napáchá další škody. Žil jsem v dojmu, že mu byla lokální moderátorská práva již dávno odňata. Toto už jenom následuje jeho předešlé porušování pravidel coby uživatel a coby lokální moderátor viz poslední Petrovo varování http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 25#p124325. SDK


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: kartářky

Příspěvek od poota »

V zajetí bludů lze napsat různé věci, a to i značně nesmyslné, jak výborně dokazuje předchozí příspěvek.
Čímž chci jenom upozornit na to, že je o čteném vždycky dobré i popřemýšlet a nebrat všechno "ze skla" hned jako nějaké arkánum, ba ani ne jako pravdu či skutečnost.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Magie a svět kolem nás“