Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyselina solná

Příspěvek od Palo »

Peter píše:Tvoje znalosti chémie jsou nepřekonatelné. Každá hajzlbába ti vysvětlí že kyselina chlorovodíková a kyselina solná je jedna a ta samá věc. Tvorba HCl v krvi z MMS je pravděpodobnější než tvorba NaCl.
Ještě že dokážeš poradit.
Však jsem psal, že jsem měl z chémie 4ky. Pak to neni solná, ale jiná. Takže lovíme dál...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Během dvou dnů bez kvasinek

Příspěvek od Denny »

Ještě jednou citátuji:

Kdybych sam tohle nezazil (takhle me zacal rak) tak bych nevedel ze to, co dochtori kdekoliv po svete pacientum natloukaji do hlavy je 100% PODVOD. Je to totiz uplne obracene - skytani, krkani a paleni zahy je signal zaludku a tela ze je NEDOSTATEK HCl -- NE PREKYSELENI zaludku!! A protoze telo neni vul a chce zit co mozna nejdele, ma v sobe od narozeni Helicobacter pylori ve strevech.
H.p se vsak nijak neprojevuje je-li v zaludku DOSTATEK HCl. Jakmile plastickym zradlem, Pepto Bismolem a dalsimi antacidy (snizujicimi vyrobu HCl), H.p se premisti ze strev do zaludku, a tam zacne vyrabet HCl, nebot vi, ze telo bez HCl nemuze existovat... zprvu vyrabi primerene, pozdeji se silnejsimi a silnejsimi antacidy davanymi dochtory, H.p vyrabi silnejsi a silnejsi HCl. Dochtori bojuji proti pilne pracujicimu Helicobacter pylori, nebot si vsimaji zvysene pritomnosti HCl. Hura kolegove, diagnoza byla presna...je to prekyseleni!!! Po delsim case ruznych dochtorskych prekazek, H.p svoji pilnosti vytvaret silnejsi HCl casto udela diry nejen v zaludku, duodenu ale i v pankreas... a dochtori ty skupiny H.p v organech opet vyriznou tuhle ci tamhle.... cimz za par mesicu az
rok je clovek v rakvi. Svinarna, co?


je mi 43, na gastru mi před 14 měsíci stanovili diagnozu chronický zánět žaludku, tvoří se mi v něm jezírka žluči, sliznice je pruhovaná, 2x mi odstraňovali polypy, ale Helicobacter Pyroli tam nemám. Přes rok tedy denně užívám Controloc - lék proti překyselení žaludku, ale zlepšení se stále nedostavuje. Nemohu vůbec kyselé, tzn. ani pomerančovou a grepovou šťávu, kterou jsem pila každý den téměř 15 let (na lačno a bohužel neředěnou - snad toto není důvod mého chron. zánětu), zkusila jsem ji teď během tohoto roku 2x a pokaždé jsem měla bolesti v žaludku. Moji známí mi říkají, že jsem si konečně tím svým grepem "vypálila díra do žaludku". Já to spíš vidím na ranní stres. Z užívání léku nejsem ani trochu nadšená a chci to řešit jinak. Byl by pro mne výplach žaludku vhodný?

Jak sama vidíte, řešit překyselení neutralizací kyselin je nesmysl, ale velice dobře se z něho žije výrobcům "léčiv" na potlačení překyselení. Celé je to tak neuvěřitelně nelogické, že mě mnoho let udivuje, kde mají lidé mozek, když to polykají. Šťávou z citrusů jste nic pokazit nemohla, za to vždy můžou tvůrci kyselin, jako maso, mléko a mouka. Vždy to berte jako celý soubor "potravin", vyrobený z uvedené suroviny. Stres je také velice silný faktor a zvládnout ho znamená mít čistá střeva. Výplachem dle mého názoru nic nezkazíte, spíše můžete získat, ale patrně by bylo potřeba více změn ve Vašem současném stravování i ve vnitřní hygieně Vašeho organizmu. Vyzkoušejte jeden postup, který Vám snad umožní prášky nebrat. Po většinu dne pijte melounovou šťávu, což je zelenina a většina lidí to ani netuší, lisujte si šťávu z celého plodu, včetně kůry, případně pijte jiné zeleninové šťávy a ráno i po večeři si vezmete Lepicol, podle návodu na výrobku. Musím Vám říct, že pokud si pacienta nemám možnost vyšetřit, tak radím na základě letitých zkušeností, ale neomylný určitě nejsem. Navození ztracené rovnováhy, znamená pochopení a dodržování více souvislostí, nezbytně nutných k udržení jak stabilní váhy, tak zdraví. V tomto Vám samozřejmě mohu být nápomocen a formou osobní konzultace Vás seznámit se vším, co je třeba dodržovat, pro zachování stálého zdraví.................


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Během dvou dnů bez kvasinek

Příspěvek od Palo »

Nó, takže je tedy problém v tom, že HCl vytváří něco jiného, než by správně mělo... Tak jde o to to opravit...

Meloun se radí při ledvinových problémech, tzn. je pěkně propucovat...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Během dvou dnů bez kvasinek

Příspěvek od Palo »

Palo píše:Nó, takže je tedy problém v tom, že HCl vytváří něco jiného, než by správně mělo...
Ale pořád mi to nesedí...

Když je překyselený žaludek a přidáme HCl, tak žaludek přestane být překyselený... Jako by to spíš vypadalo, že je tam nedostatek některých enzymů, ale to zas vyvrací Denny, jelikož do sebe dostal čistou HCl a vyřešil svůj problém...

Nebo jsem někde něco přehlídl?

Tak sákryš vo co tady de?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Během dvou dnů bez kvasinek

Příspěvek od poota »

Palo píše:
Palo píše:Nó, takže je tedy problém v tom, že HCl vytváří něco jiného, než by správně mělo...
Ale pořád mi to nesedí...
Možná jsem četl o trochu pozorněji.
V obou případech se v žaludku vytváří HCl. Buď "přirozenou" cestou, a tehdy je její produkce přiměřená a správně regulovaná. Teprve tehdy, až z nějakého důvodu tento zdroj selže, nastupuje "náhradní" zdroj, kterým jsou ty Helico-potvory, které to HCl vyrábějí poněkud "nadivoko" - tedy ne v celé ploše sliznice a asi jen nedokonale "správně". Pro dosažení potřebné průměrné koncentrace musejí na ostrůvcích sliznice vyrábět HCl koncentrovanější, čímž tu sliznici poškozují. Pro Helico-potvory je HCl zřejmě jejich "výměšek", ve kterém nemohou zdárně prospívat, takže když dodáme HCl zvenku, tak je zahubíme a přežijí pouze ty původní ve střevech, odkud přispěchaly na pomoc. Protože HCl je tím pádem dost, tak už nejsou potřeba - a pokud se "správná" produkce HCl obnoví a nebo se bude HCl průběžně doplňovat, tak už nemají důvod se do žaludku vracet.
Tedy jestli jsem to pochopil aspoň trochu správně.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Během dvou dnů bez kvasinek

Příspěvek od Palo »

poota píše:Tedy jestli jsem to pochopil aspoň trochu správně.
No asi pochopil, ale pořád tam bude někde problém...

Když to zahasím jakoukoliv odkyselovací věcí - ať už je to Anacid, jedlá soda nebo cokoliv jiného, pak je logicky musím taky zabít, když přestanou produkovat "ten marast"... Ale nesouhlasím, že to "dělaj jen někde na boku", tý kyseliny je v celém žaludku ohromné množství... Dokonce ještě větší množství, než by sami tím pádem snesli... V žaludku se to mele všude... Když přidáš Betain HCl, tak - jak píše Denny, tak to je hodně slabej odvárek proti tekutýmu HCl a přesto je to všechny zlikviduje...

Jako by je žaludek "pozval na mejdan" a voni se tam fakt pořádně zpráskali...

Na druhou stranu pálení žáhy, když je třeba přes noc, pak ráno může samovolně ustoupit a to jen tak... Jak mi tohle někdo vysvětlí? Nedává to smysl...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re. Během dvou dnů bez kvasinek

Příspěvek od Denny »

Myslím si, že při normální produkci HCl žije HBP ve střevech a je mu tam dobře (a není to pouze o něm, ale také o spoustě dalších prospěšných mikroorganismů), dokud ho odtamtud nevyženeme stravou, stresy aj. kyselinotvorným chováním. Naše tělo vydrží opravdu hodně, daleko více než si zasloužíme a přesto mu za to nejsme ani trochu vděční.
Pokud svůj organismus trvale přetěžujeme, pak nám to dává najevo. Jenže my, páni tvorstva, jsme tak moc ,,chytří", že jeho varování přebijeme práškama.

Pokračování viz. články výše uvedené a nebo ještě lépe - my sami a důvod, proč jsme se tu sešli.
Vymýšlíme různé kombinace proč, nač a zač se nám to či ono děje a snažíme se tělo uchlácholit MMSkem, KS, HCl a bůh ví čím ještě.
Ale jakmile je dobře, opět najedeme do starých kolejí a znovu se ocitáme na začátku.
Abych se toho dále vyvaroval, překopal jsem celý svůj dosavadní život. Priority jakými jsou pro většinu z nás peníze, kariéra, obliba u nadřízených apod. jsou rychle pomíjivé a často draze vykoupené.
Nyní je pro mne na prvním místě: poslechni své tělo a dej mu oč tě žádá a ne po čem toužíš jen ty :!: Všechno ostatní postupně příjde samo, díky nově nabytému zdraví, vrácené energii a radosti ze života


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Re. Během dvou dnů bez kvasinek

Příspěvek od Palo »

Denny píše:Poslechni své tělo a dej mu oč tě žádá a ne po čem toužíš jen ty :!: Všechno ostatní postupně příjde samo, díky nově nabytému zdraví, vrácené energii a radosti ze života
Denny, dík ;) Včera jsem poslechl své tělo, všiml jsem si Dologranu v lékárně a koupil těch 100 g za 88.70 Kč. Dal jsem tělu co si řeklo a pak jsem si všiml, že v butelce zbylo sotva 20 g :lol: No a tak jsem počítal s tím, že brzy vyprázdním své střeva ;) No dneska jsem byl už 2x na záchodě a už od rána se cítím o něco líp ;)

Ten Dologran vychází na 887 Kč za kilo... Je tedy oproti Tepperweince o něco dražší, ale Dologran je zas "chutný" granulát a dá se užívat přímo, bez rozmíchávání. Osobně bych řekl, že obě mají své plusy a mínusy, tak bych se klonil k užívání obou, třeba na střídačku... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vidím

Příspěvek od Merlin »

že farmaceuti už začínají tleskat. To, co tady předvádíš, je naprosto mimo základní myšlenku MMS. Jdi s tím jinam! Cpeš se chemikáliemi, místo abys domnělým parazitům znepříjemnil život a zrušil životní prostředí. A to mluvíš o J.H. a dr. Clark?? Ukaž mi, kde doporučuje cokoli z toho, co tady prezentuješ.

Nemluvě o vedlejších účincích všech těch svinstev, která dělají z herbicidů. To, že se momentálně nic neděje, nic neznamená - klidně tě to skolí o půl roku či o rok později... Taková náhlá, prudká ledvinová kolika z čistého nebe uprostřed noci, to je opravdu super věc... Experimentuj si, je to tvoje zdraví, ale netahej do toho další lidi! Jsem zvědav jak by ses k tomu postavil, kdyby někdo na základě tvých "rad" utrpěl vážnou zdravotní újmu... muzikant, co?

Nakonec dosáhneš toho, že si těchto stránek začne bedlivě všímat S U K L, nebo se můžeš těšit na jejich nečekanou návštěvu. Pokuty jsou od 50 000 do 300 000 Kč. Soudně i přes milion. A stejná pokuta hrozí i Rivalovi. Hodně štěstí. Můžeš ho při své naivitě opravdu potřebovat.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vidím

Příspěvek od Palo »

Trochu bys to mohl rozvést, své myšlenkové pochody, aby to bylo jasno všem, já z toho teda nepochopil prakticky nic. Tu zkratku jsem pochopil a na tom základě udělám opatření.

Trochu upřesním, co mi nebylo jasné:

. Farmaceuti začínají tleskat, že jsem si koupil Dologran?
. Máš lepší nápad, jak parazitům znepříjemnit život a navíc ještě zrušit životní prostředí?
. O Clarkové jsem psal ohledně popisu motolice, jestli tedy narážíš na toto. Od každého beru jen to, co se mi jeví jako nejlepší, nestavím jen na Clarkové.
. Jaké věci se vyrábějí z Herbicidů?
. Ledvinovou koliku bych měl mít z čeho?

Řekl bych, že by to zajímalo nejen mě, tak buď tak hodný a trochu se rozepiš.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Sedmá jaterní a žlučníková očista

Příspěvek od Denny »

Tak mám po včerejšku další jaterku za sebou. Hned na začátku musím potvrdit Hance, že vliv měsíce přece jen při této očistě hraje roli. Jak už jsem psal, všechny předešlé jsem prováděl pokaždé za jiných měsíčních fází. Vyzkoušel jsem před, za i po úplňku, ale také v ,,mezidobí". Nyní jsem ji provedl (jak mi bylo doporučeno) přesně 2 dny před černým měsícem, kdy se údajně vytáhne z člověka nejvíce toho bordelu, který si nastřádal léty zdravé krmě.
Závěr je ten, že rada to byla výborná, protože takové množství a velikosti ze mě opravdu ještě nikdy nevyšlo ( a to je u mě co říct!). Bohužel, byť jsem poctivě fotil a uložil do PC, jaksi to nechce jít zkopírovat do fóra, přičemž moje staré foto z předešlých očist jdou. Někde se stala chyba a já ji neumím najít.
Tak jen pro představu, kameny byly tak nedočkavé, aby se dostaly na ten boží svět, že udělaly vláček 6 cm dlouhý o průměru asi 2,5 cm!!! Ten zbytek už byl běžný, od pár mm až po 3cm, ale to množství :o
Takže jinak, než to znovu ofotit z PC to nešlo (na foťáku bylo nastaveno 3264x2448 pixelů). Alespoň tedy něco.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Denny dne pát 14 kvě 2010 19:00, celkem upraveno 1 x.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Pro Denny

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Denny, to tvé jaterní čistění je prostě dokonalé! Tleskám ti! Určitě se ti po tom vyloučení sajrajtů hodně ulevilo! Je to super!
Předtím jsi dělal očistu střev asi, nebo i ledvin? Nebo rovnou jaterku? Půjdu v tomto ve tvých stopách. Moc se mi to líbí, jak ty hnusoty z těla odchází! Fakt tleskám!


carlos323
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 10 říj 2011 12:52

HCL proti kandide

Příspěvek od carlos323 »

Skúšal niekto to čo Denny s tou HCL kyselinou na tie kvasinky?Chcem vedieť či to tiež ešte niekomu zabralo?


meuniq
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18 lis 2011 14:01

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od meuniq »

Dobry Den prajem!
Chcela by som sa poradit pri postupe 2 aktivovane kvapky MMS kazde 2 hodiny. (v noci prestavka)
Mozem nabehnut na tento sposob hned od zaciatku, alebo mam zacat s jednou/dvoma kvapkami rano vecer pocas prvych dni?

Mozem pri MMS brat spirulinu? Som poucena o Vitaminu C, (pomarance, atd) a co zeli? taktiez plati nejest zeli 2 hod pred, a 2 hodiny po pouziti?

Zacala som vcera jednou aktivovanou kvapkou, dnes rano som si dala dve.... jedine co pozorujem ze svedeni v krku, skor akoby mi trochu napuchli mandle/a hrtan.

Pouzitie na pokozku tvare a sampon: Len sa chcem ujistit ze to robim spravne. aktitovala som 2 kvapky MMS 10 kvapkami kys. cit., doliala 1 dc vody a namocila to doto tampon a pretrela tvar. zvysok som vliala do samponu..

Velmi pekne vopred dakujem za odpoved!


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Denny »

Ahoj, možná bude někoho zajímat, jak na tom jsem po půldruhém roku, kdy jsem přestal své příspěvky psát.
Je mi dobře, jsem štíhlý a nezadýchávám se. Mám 58 let ale cítím se o 20 méně! Již dávno jsem přestal se zeleninovou dietou, ta mi pomohla vyčisti tělo od uložených kyselin (z 95kg na 60! - nyní vážím ideálních 72) a jím vše na co mám chuť. Moje o 11 let mladší žena je nadmíru spokojena!
Není a nebylo vše tak ideální, jak to popisuji (byť opravdu se cítím velmi dobře). Jakmile jsem zvládl všechny potíže, které tady ve svých příspěvcích popisuji, tak mě kousla nějaká infikovaná lezoucí či polétavá potvora a byla z toho borelioza. Také tu jsem vyléčil - koho by to snad zajímalo, může si přečíst zde: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=8&t=1661
Mám však obavy, že veškerá sebe úspěšnější samoléčba občas zanechá v našem těle nějakou "památku". Nastaly menší problémy se slinivkou a díky tomu téměř po každém jídle beru trávicí enzymy. Přesto jsem přesvědčen, že pokud bych zůstal pouze v péči našich drahých a nenažraných Dr./banů/,tak v tom lepším případě jsem dnes invalidním důchodcem.....


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“