NEVÍTE KDE KDE SEHNAT NÁVOD NA VÝROBU mms?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

aragonit

NEVÍTE KDE KDE SEHNAT NÁVOD NA VÝROBU mms?

Příspěvek od aragonit »

vlákno čisté - poo.

ZDRAVÍM!
CHCI SE ZEPTAT KDE SEHNAT PŘEKLAD KNIHY AUTORA KNIHY JEHOŽ PŘEDRAŽENÁ VERZE SE PRODÁVÁ?
DĚKUJI


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

007 130709

Příspěvek od sao »

Ahoj ty naničhodník . (bez urážky)

Ty --- kterej má zamotanou hlavu a přemýšlí jenom skrze ty papírky , kterým se říká peníze a vůbec si asi nedovede představit něco , -- jako být zdravej .
Ty -- kterej si dovolí založit vlákno a ještě velkými písmeny napsat takovou nestydatou otázku místo toho , aby si vůbec o MMS něco přečetl .
Ty – kterej si naskočí na toto Překrásné Fórum a hned by chtěl , když pominu ty papírky , všechno zadarmo .

Kdybys věděl , co to je MMS a co dokáže , tak bys nikdy nemohl napsat takovou hovadinu , jakou jsi napsal .
Přečti si o tom všechno , vyzkoušej a pak mudruj o drahosti knížky . Mj . se dozvíš , že po zaplacení nákladů na vydání této knížky je výtěžek posílán pro Ty , kteří nemají ani na jídlo , -- ani na léky , které by jim umožnili být zdravej a moct pracovat .

Až si to teda všechno přečteš , tak možná pochopíš , o čem tady píšu .
Pak se sám od sobe veřejně omluvíš , --- přihlásíš se a budeš o všech věcech , které jsou tady , -- tady na tomto Fóru psány , úplně jinak přemýšlet .

Já tě nezavrhuji , protože každej procházíme nějakým vývojem , ale nadzvedl jsi mě ze židle . Taky doufám , že máš soudnost a úctu nejenom sám sobě , ale i k druhým .

Nechci nic malovat na stěnu , -- ale nechtěj , --
Nechtěj , aby jediné , co by ti jednou mohlo pomoct , bylo právě MMS , pak bys pochopil .

Teď , můžeš mudrovat a napsat , co tě trápí .
Nezapomeň ale , --- a dobře važ slova které použiješ k odpovědi , protože tady se ukáže , jak dalece jsi to s MMS myslel a nakolik ho potřebuješ .


aragonit

Re: 007 130709

Příspěvek od aragonit »

Fajn, díky že jsi mně nezavrhl, to co popisuješ je jen úhel pohledu, já mám taky jeden, ty nejlepší věci jsou zadarmo, a tissíce lidí nikdy nedá tolik peněz za pro ně neznámou věc, tím je ten kdo ty peníze vyžaduje okrádá o šanci se uzdravit.Jestli chtěl spasit svět mohl si to objednat ve vesmírném objednávkovém servisu, na to nepotřebuje tak nekřestanské peníze, neřeknu pýr stovek, ale 1000kč to je už vrchol.
Kdyby chtěl opravdu někomu pomoct vystaví MMS návod na internetu a pomoc se časem dostane i tam tam kam má přijít.
Tohle mi přijde jako poněkud krkavčí, o MMS jsem si něco přečetl, ale mně zase zvedá ze židle ten jeho postoj.
NAkonec tím jen podporuje černý trh, někdo si koupí knížku bude si to prodávat sám za mín on stejně nedostane ani polovinu toho co by dostal kdyby to bylo přístupné všem.
Tím myslím těm co nemají internet, nemají z čeho žít a jsou opravdu nemocní.
Jsou jich tisíce a nemusíme ani jezdit do afriky!


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: 007 130709

Příspěvek od pepe »

Nemám so Sao-m rovnakú ,,krvnú skupinu" , no tu sa ho musím zastať . Ani ten vzuch ktorý dýchaš NIE JE ZADARMO , bo aj za ten ,,platíš" svojím zdravým . Evidentne pre tvoje zdravie maju tvoje ,,velké oči" večiu ,,váhu" , ako tých doslova ,,pár drobných" za MMS-ko a k tomu dosť podrobný návod vo forme ,,knižného vydania" . ,,Každému čo právom patrí" . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: 007 130709 - uhol pohľadu

Příspěvek od Elektro »

aragonit píše: Fajn, díky že jsi mně nezavrhl, to co popisuješ je jen úhel pohledu, já mám taky jeden, ty nejlepší věci jsou zadarmo, a tissíce lidí nikdy nedá tolik peněz za pro ně neznámou věc, tím je ten kdo ty peníze vyžaduje okrádá o šanci se uzdravit.Jestli chtěl spasit svět mohl si to objednat ve vesmírném objednávkovém servisu, na to nepotřebuje tak nekřestanské peníze, neřeknu pýr stovek, ale 1000kč to je už vrchol.
Kdyby chtěl opravdu někomu pomoct vystaví MMS návod na internetu a pomoc se časem dostane i tam tam kam má přijít.
Tohle mi přijde jako poněkud krkavčí, o MMS jsem si něco přečetl, ale mně zase zvedá ze židle ten jeho postoj.
NAkonec tím jen podporuje černý trh, někdo si koupí knížku bude si to prodávat sám za mín on stejně nedostane ani polovinu toho co by dostal kdyby to bylo přístupné všem.
Tím myslím těm co nemají internet, nemají z čeho žít a jsou opravdu nemocní.
Jsou jich tisíce a nemusíme ani jezdit do afriky!
Zdravím aragonit.
Tvoj uhol pohľadu je zaujímavý. Mohol by si mi ešte trochu rozviesť tie časti Tvojho uhlu pohľadu, ktoré som označil farbami? Nechcel som to vytrhnúť z kontextu, tak je Tvoj uhol pohľadu celý. Len tie pre mňa nejasné časti som označil farbou. Rovnaká farba spolu súvisí.
Vopred ďakujem za odpoveď.
Všetkým želám príjemný deň.


ja

Re: NEVÍTE KDE KDE SEHNAT NÁVOD NA VÝROBU mms?

Příspěvek od ja »

aragonit píše:ZDRAVÍM!
CHCI SE ZEPTAT KDE SEHNAT PŘEKLAD KNIHY AUTORA KNIHY JEHOŽ PŘEDRAŽENÁ VERZE SE PRODÁVÁ?
DĚKUJI
Kdyby sis tady prostuduješ všechny příspěvky o MMS, našel bys odpověď a nemusels zakládat toto vlákno a vzbuzovat nejrůznější emoce.


los

...

Příspěvek od los »

Tak, tak... :laugh: :jump: :good:


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Re: 007 130709

Příspěvek od sao »

aragonit píše:Fajn, díky že jsi mně nezavrhl, to co popisuješ je jen úhel pohledu, já mám taky jeden, ty nejlepší věci jsou zadarmo, a tissíce lidí nikdy nedá tolik peněz za pro ně neznámou věc, tím je ten kdo ty peníze vyžaduje okrádá o šanci se uzdravit.Jestli chtěl spasit svět mohl si to objednat ve vesmírném objednávkovém servisu, na to nepotřebuje tak nekřestanské peníze, neřeknu pýr stovek, ale 1000kč to je už vrchol.
Kdyby chtěl opravdu někomu pomoct vystaví MMS návod na internetu a pomoc se časem dostane i tam tam kam má přijít.
Tohle mi přijde jako poněkud krkavčí, o MMS jsem si něco přečetl, ale mně zase zvedá ze židle ten jeho postoj.
NAkonec tím jen podporuje černý trh, někdo si koupí knížku bude si to prodávat sám za mín on stejně nedostane ani polovinu toho co by dostal kdyby to bylo přístupné všem.
Tím myslím těm co nemají internet, nemají z čeho žít a jsou opravdu nemocní.
Jsou jich tisíce a nemusíme ani jezdit do afriky!

To , co tady teďko napíšu , beru jako relaxaci a s nadhledem , i když !

Tak jsem se na něho naladil , proklepnul ho a zjistil jsem pár věcí , které Vám musím napsat .

Je to člověk , kterému se prostě nechce číst a hledat potřebné i když Móc dobře ví , že to tady najde . Jeho roztěkanost mu ovšem nedovolí , soustředění se na cokoli , co by jenom zdánlivě připomínalo nějakou , jakoukoli práci , která by ho odvedla od jeho základního kréda , které si pro život stanovil , a tím je :
“Všichni kolem mě běhejte -- a Já si budu užívat , nic mě nezajímá a ani zajímat nebude “.

Aniž to tušil , tak má velice dobře vypracované podvědomí , které mu zavelelo a tak začal intuitivně jednat .

Myšlenkové pochody jasně naznačují , že je to sice člověk hloubavej ale stějně , jak se nám kdysi snažili vyprat mozek , tak ať se na mě zlobí a nebo né , on se toho zbavuje jenom velice těžko .

Jak to s ním dopadlo , -- mohli jste si od něho přečíst .


My ale , nejsme žádní nelidové – žé ? a tak se mu to budeme s naší trpělivostí snažit objasnit .
Budu brát jeho odpověď větu po větě a pěkně polopatě odvrátím jeho pochybnosti a zcestné představy , aby i on byl zdravej – ne ?

----------------- ------------ ------------- ---------- ------- ----- --- -- -


Fajn, díky že jsi mně nezavrhl, to co popisuješ je jen úhel pohledu, já mám taky jeden, ty nejlepší věci jsou zadarmo, a tisíce lidí nikdy nedá tolik peněz za pro ně neznámou věc, tím je ten kdo ty peníze vyžaduje okrádá o šanci se uzdravit.

Není to můj úhel pohledu , ale holá skutečnost , kterou jsem ti napsal a snad to konečně z mého psaní pochopíš a uvědomíš si svůj veliký omyl a řádně se všem tady omluvíš a konečně se Přihlásíš a nebo , a z toho bych byl smuten , odejdeš a nezapojíš se . Nějak tak v koutku cítím , že by jsi nám byl přínosem nejenom v oblasti MMS , ale kdo ví , možná i v jiných tématech .

Zbav se nedůvěry k lidem . Trošičku se odhal a uvidíš , že se zase budeš usmívat od ucha uchu .
MMS je skutečně zadarmo a můžeš si NaClO2 , tedy Chloritan Sodný , koupit kdekoli a nemusíš se nikoho doprošovat . Tady na tomto Fóru tě nikdo nechce okrádat a ani pan Humble , proto prostě musíš mít cit na lidi .
Můžeš se teda podívat třeba :
Lékárna – nějaká chemická laboratoř – ......... . Je mnoho způsobů , kde si to sehnat .
Třeba Jeff , --- nebo třeba Palo to pro nás přivezli a tak máme zabezpečenou nejenom Prahu , ale i Brno .
Když nemáš přehnaně nemocí , tak ti oficiálně koupená dávka 1dcl vydrží asi , a tak baj očko , na 2 Roky .
Tady je jasně vidět , že , a nezlob se pro to na mě , nějak nečteš a nedovedeš si to spočítat .
Jestliže tedy nejseš ochotnej dát 75Kč za 1l (jeden LITR) MMSka , což se rovná asi 20letů používání , tak už teda nevím , kam tě mám zařadit .

Jestliže teda seš takovej škudlil , tak se u mě stav a já ti Dám – Zadarmo 1dcl , kterej ti vystačí na rok používání . Kyselinu si už snad ve kšeftě koupíš sám , ale i tu ti můžu dát .
Jeden příklad za všechny ti může být nick La , a to je Pan někdo a velice přemýšlivej člověk . Ten si to hnedka objednal za 1000Kč a jako jeden z prvních , a na vlastní kůži , pocítil tu sílu MMSka .
Má Poklona se šine Laďo.



Jestli chtěl spasit svět , mohl si to objednat ve vesmírném objednávkovém servisu, na to nepotřebuje tak nekřesťanské peníze, neřeknu pár stovek, ale 1000kč to je už vrchol.

Podivej , takto :
Nikdo tady nikoho nechce Spasit a ani On to nemá zapotřebí . Takže jestli o to nemáš pražádný zájem , a nestačí ti všeliké zkušenosti , kterých jsme tady s MMSkem dosáhli a nikdo nepocítil žádná negativa , spíš naopak , tak tady z tebe asi promluvila závist , nebo tak něco . Spíš bych ale řek , Neznalost .
Tady bych se mohl rozepisovat do -nekonečna , ale :
Kdyby si za to řekl sebevětší cenu , tak po tom , co to pro mě udělalo , bych mu dal co by si řekl .
Garantuju ti –
Garantuju ti , že kdybys to Expedoval ty , tak na 100% by ti nějak nešlo do hlavy , jak to mohli udělat tak levně . (to bylo jenom tak na okraj)

Tady musím jenom zopakovat , že NaClO2 , tedy Chloritan Sodný , si můžeš sehnat sám kdekoli a namíchat si ho v daném poměru a dle libosti třebas 100 l .
Já jsem ho namíchal taky .



Kdyby chtěl opravdu někomu pomoct vystaví MMS návod na Internetu a pomoc se časem dostane i tam , kam má přijít.
Tohle mi přijde jako poněkud krkavčí, o MMS jsem si něco přečetl, ale mně zase zvedá ze židle ten jeho postoj.


Všechno je na Netu vystaveno a jasně je každému vysvětleno , jak s tím zaobcházet , aby nikdo nedošel úrazu .
I na tomto Fóru je to Jasně a Zřetelně , či chceš-li čitelně , napsáno , i když mám kolikrát pochybnosti , že asi velice málo polopatě , protože lidi jsou neponaučitelní a furt dělají blbosti .



Nakonec tím jen podporuje černý trh, někdo si koupí knížku bude si to prodávat sám za mín on stejně nedostane ani polovinu toho co by dostal kdyby to bylo přístupné všem.

No nevím -- školy nemám , ale žeby černej trh reagoval na něco , co si může každej sehnat levou zadní ??
Snad nějakej bezdomovec , kterej má hlavu zamotanou chlastem a je mu všechno jedno , natož se ještě uzdravovat , takže je to vlastně bezpředmětné .


Tím myslím těm co nemají internet, nemají z čeho žít a jsou opravdu nemocní.
Jsou jich tisíce a nemusíme ani jezdit do afriky!


V této tvé větě bych ti možná mohl dát zapravdu , nicméně tě hodím do obrazu .

Možná jeden z tisíce , o kterém tady mluvíš , by Možná přistoupil na léčení MMSkou . Ptáš se proč ?
Zkušenost .
Lidi nic nechcou , chcou jenom doktora a nebo nějakej Zázrak .
Když jim něco takového řekneš , co se stane :
Nikdo ti nevěří .
Když ještě nakonec řekneš , že je to Zadarmo -- vypláznou na tebe jazyk a pomyslí si něco o bláznu , kterej kecá hovadiny .
Druhej případ je naopak ten , že by to sice chtěli ale proto , že je to zadarmo , tak to Nechtějí a nevěří tomu ani za prase , protože přece není možný , aby za to člověk nic nechtěl , když je to taková dobrá věc .
Takže toho nakonec necháš – neveříš ??
Udělej si kůru MMSka – potom na sobě poznáš věci , o kterých se tady na Fóru píše .
Potom to říkej nemocným a uvidíš a uslyšíš věci o kterých ti tady píšu .

Já je neodsuzuju a ani necítím pražádnou zášť , protože moc dobře jsem si vědom jejich opatrnosti , -- natož když se jedná o to nejcennější co člověk má a co jim ještě v životě zbylo a tím je jejich Zdraví .

Lidi totiž potřebují Tajemno .
Potřebují si to najít -- prohrabat celý stánek třeba se zeleninou -- pomačkat a promačkat všechno v rukách , aby nakonec znechuceni odešli .
Potřebují si v Márketech všechno prohrabat a rozházet - najít tu svou jedinou věc , kterou Oni objevili a nikdo jinej o tom neví .

Potom to teprve šuškandou roznesou mezi ostatní .
Potom to pro ně je teprve to prav ořechové .
To pravé , které jim na 100% pomůže a uspokojí jejich potřebu .
Afriku jsem , jak jsi si mohl všimnou , vynechal .


Trošku jsem to pojal šířeji a už jsem taky dávno vyčerpal svou kvótu , nicméně to není psáno jenom pro tebe , ale jaksiže všeobecně , protože se určitě v budoucnu najde zase někdo , kterému to pomůže v pohledu na nejenom na MMSko , ale i na jiné .


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: 007 130709

Příspěvek od aragonit »

sao píše:Ahoj ty naničhodník . (bez urážky)

Ty --- kterej má zamotanou hlavu a přemýšlí jenom skrze ty papírky , kterým se říká peníze a vůbec si asi nedovede představit něco , -- jako být zdravej .
...

ANO, DÍKY MOC ZA TRPĚLIVOST, KTERÉ SI VÁŽÍM, ikdyž nesouhlasím s analízou mé osobnosti a s dalšími věcmi, ale je to také tím že lidi se špatně škatulkují, podle mně je několik skupin lidí, a není jich málo co veří na zázraky zadarmo.Proč?Protože zázrak za který je požadována jakákoli částka pošpiní jeho poselství když je expedován zdarma, co dáme bude znásobeno a nám přeposláno.
Osobně, upřímně se omlouvám za mé hulváství a neotesanost, které je trochu záměrné, vidím to tak že když je to tak dobré...měl by návod na přípravu viset někde na začátku fora tučně zvýrazněně!
Mám rád jednoduché věci a rád si vyzkouším osobně jak to funguje, než si o tom jen číst.
Mám osobní zkušenost se tvarovými zářiči, pyramidami, diamantovou vodou a můžu říct nic z toho mi zatím úplně nepomohlo k vyléčení mích chronických potíží.
zkrátím to odkud jsi..?
Ty nebo někdo jiný kdo by mi mohl poskytnout vzorek toho zázraku?
A kde bych se teda mohl doprátrat toho návodu..?
Osobně mi příprava nepčijde až tak jednoduchá, ale s přesným návodem bych to snad pochopil, když jsem zadal návod mms do zdejšího vyhlodavače nic nenašel, ale zdejší prostředí nezmám a tak mi asi bude chvíly trvat než se zorientuji.
Taky by mně zajímali duchovní dopady na vyléčené jedince, s každou nemocí příjmáme i negativní duchovní vesmíry-bytosti a zajímá mně co se vlastně pak děje..
má dojem že jestli se najde takový zázrak jako má být MMS mělo by o tom více slyšet, vadí mi nezdravý monopol bežných léčiv, který nic neřeší(,má stížnost ombucmanovi v tomto smyslu samo zůstala nevyslyšena).
Ještě jednou díky za pochopení jež se mi dostalo a jež souvisí s vyspělostí vašich duchovních světů.
Mimo téma (offtopic)
Taky nechápu proč mi po vždy systém napsal že jsem kod neopsal dobře..tak jsem ho pak opisoval asi 5 minut a pak se podívám že je tam moje zpráva asi 6x.


nmn
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07 črc 2009 16:58

Příspěvek od nmn »

navod:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1006

--------------------------------------

Díky za ušetřenou práci ;) Humble má naprostou pravdu s tím, že všechno opakuje až do omrzení.. dosud jsem měl pocit, že je to nutné jen u Američanů, ale není to tak. Choroba se nezadržitelně šíří...


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 007 130709

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
aragonit píše: Taky nechápu proč mi po vždy systém napsal že jsem kod neopsal dobře..tak jsem ho pak opisoval asi 5 minut a pak se podívám že je tam moje zpráva asi 6x.
Protože nečteš návod, jak máš ten kód opisovat. Je to opatření proti spamovým robotům, které už umí opsat i různě znečitelněný text. Na štěstí zatím neumí česky, takže si nepřečtou návod, stejně jako ty, který česky umíš.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Hana
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 05 kvě 2009 21:05

Aragonit

Příspěvek od Hana »

Milý Aragonit. Vo Vašich príspevkoch ste sa asi aj dvakrát pýtali, kde je návod na prípravu MMS. Prosím, pozrite si MMS - Obsah fóra. Tretí riadok zvrchu - Dôležité - Základné informácie a príprava roztoku. Trošku prelistujte toto vlákno a asi v strede je Príprava roztoku.
Ešte by som rada vysvetlila, ako je to s danosťami a zázrakmi a ich ocenením. Nie je to k veci, ale ani od veci.
Najlepšie veci sú zadarmo - nie celkom súhlasím. Ak je niečo človeku dané zadarmo, často je to "hádzanie periel sviniam". Zadarmo - to "nemôže byť ani dobré" (ale toto tu už bolo napísané).
Medzi ľuďmi je rozšírený názor, že ak má niekto danosť liečiť, mal by to poskytovať zadarmo, aby o to neprišiel.
Predstavte si, že liečiteľ by nič iné v priebehu mesiaca nerobil, len by liečil. Ľudia by mu nosili vajíčka, výšivky, zeleninu, ovocie, mäso... A možno mu ešte nosia aj alkohol a kávu. Preto ľudia dávajú za liečenie niečo, lebo cítia, že musí byť rovnováha - dostanem, dám. Len, pre zmilovanie, v žiadnom prípade nie peniaze, aby o tú danosť neprišiel.
Aj liečiteľ je človek ako každý iný - býva v murovanom dome s elektrinou, vodou, kúrením... Príde koniec mesiaca a musí zaplatiť za elektrinu, vodu, plyn. Predstavte si, ako ide do kancelárie elektrární a plynárni a donesie za osemsto korún vajíčka, alkohol, zeleninu a ovocie.
Danosť advokáta alebo účtovníka - je tak isto daná Stvoriteľom, ako danosť liečiť. Mám pár známych, ktorým čísla alebo napísanie jednej jedinej vety pre daňový úrad, sociálnu poisťovňu spôsobujú potenie a bezsenné noci. Zas si predstavte, ako idete k advokátovi a pri zúčtovaní mu dáte vajíčka, zeleninu, ovocie - čo záhrada dala. A ešte na neho významne žmurknete a poviete mu, že preto ho takto odmeňujete, aby nestratil danosť narábať s jazykom - formulovaním viet.
Odkedy Feničania vymysleli peniaze, nie je problém, akým spôsobom oceniť prácu druhého - aj prácu liečiteľa (už nežijeme v prvotnopospolnej spoločnosti, kedy sa za prácu platilo vyššie uvedenými odmenami).
Danosť liečiť máme vo väčšej úcte, lebo pomáha ľuďom zbaviť sa chorôb (ktoré by nedostali, keby sa správne stravovali).
Nebojte sa, liečiteľ nestratí danosť liečiť. Len vtedy ju stratí, ak sa prekoprcne na druhú stranu koníka a žiada neprimeranú sumu. Neprimeraná suma - aj toto je téma na dlhšiu diskusiu. Ak Vás vylieči z dlhoročnej bolestivej choroby (pri ktorej je Vašim jediným prianím, aby ste boli už na inom svete, keď aj Vaši rodinní príslušníci si myslia, že jediným vykúpením pre Vás aj pre nich by bola eutanázia), jediným priložením rúk a už nikdy sa Vám nevráti, je desaťtisíc málo alebo veľa. Prosím, aby sme sa na túto tému - neprimeraná odmena - nerozpisovali. Vieme, o čom je reč. A nie my sme povolaní určovať, čo je primerané a čo je neprimerané.
Aj ja som si kúpila prípravok spolu s knihou. Po jedinej aplikácii a po jedenástich dňoch užívania ma zbavil tridsaťročných neduhov. Je tisíc korún málo alebo veľa?
Ešte jeden poznámka - ak ste sa dostali na túto stránku, tak ďakujte osudu, že Vám to umožnil. Pravdepodobne intuitívne cítite, že by Vám to mohlo pomôcť, ale keďže sme skoro všetci nastavení na šetrenie (občas aj na nesprávnom mieste), tak sa snažíte získať ho za lacný peniaz. Keď má ublížiť, tak nech aspoň nie je drahý. To by bola dvojitá škoda. Ak by ste si prečítali všetko, tak by ste zistili, že zatiaľ nikomu neublížil.
Najdôležitejšie je prečítať si - Dôležité - Základné informácie a príprava roztoku. Ostatné je potrebný balast pre nerozhodných. Ale to na Vás neplatí.
Dajte na svoju intuíciu a raz skúste byť trochu veľkorysejší.


Prítomnosť je jediný okamih, ktorý môžme ovplyvniť.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÍTE KDE KDE SEHNAT NÁVOD NA VÝROBU mms?

Příspěvek od Palo »

aragonit píše:ZDRAVÍM!
CHCI SE ZEPTAT KDE SEHNAT PŘEKLAD KNIHY AUTORA KNIHY JEHOŽ PŘEDRAŽENÁ VERZE SE PRODÁVÁ?
DĚKUJI
V titulku je "Návod na výrobu MMS", tak tady ho máš:

Chloritan sodný – Výroba

Chloritan sodný se vyrábí nepřímo z chlorečnanu sodného, NaClO3. Nejprve se redukcí chlorečnanu sodného vhodným redukčním činidlem (například chloridem sodným, oxidem siřičitým nebo kyselinou chlorovodíkovou) v silně kyselém roztoku vyrobí explozivně nestabilní plyn oxid chloričitý, ClO2. Ten se pak pohlcuje do zásaditého roztoku a redukuje peroxidem vodíku H2O2 za vzniku chloritanu sodného.

Zdroj: http://www.jtresnak.com/index.php?a=19

Předpokládám, že další otázka bude "Kde najdu návod na výrobu chlorečnanu sodného?"


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Bobik
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 14 srp 2009 15:16

Zábavná diskuze

Příspěvek od Bobik »

Tak to je docela přča sledovat co jeden dotaz dokáže spustit...
Všichni máme legální kopie softwaru, všechna naše MP3 byly poctivě nakoupeny... Jinak je to tady jen exhibice morálních názorů.
O mms bych se rád dozvěděl co nejvíce, ale některé reakce mi přijdou trošku histerické...

Na hysterické dotazy mohou následovat hysterické reakce, a to zejména poté, co si někdo nepřečte základní informace a klade ..... otázky.
Jestli se chceš něco dozvědět, napřed si přečti všechno, co už tady o tom je, a jestli to nestačí, kup si knihu.


Vše je jedno.
Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

chloritan sodný

Příspěvek od Riga »

Zdravím.Já jsem si sehnala 25% chloritan sodný=MMS ve Slatiňanech.Kyselinu citronovou v obchodě s potravinami.To je vše.Riga


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“