HYDRINO

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:Bony-prosím tě, zkus toto vlákno číst znovu od začátku. Vím že když to začínalo tak jsem sledoval odkazy nebo přes ně jsem byl někde? kde? kde to bylo velice rozumně a podrobně vysvětlené jak to funguje-princip. Pokud tě to tolik zajímá, mně se do toho moc nechce.
A ty duraji drž už hubu. Jdi vysírat někam jinam.
Hubu drž ty, primitivní lháři.
--
Co se týká fantasmagorie s názvem "e-cat", jde o podvodné zařízení italského defraudanta jménem Andrea Rossi.
Dle jeho proklamací vynalezl kouzelné perpetuum mobile - je to typický hochštapler, snažící se někde vydolovat prachy od naivních investorů.
Již se proflákl dříve s podvodem pod hlavičkou firmy PetrolDragon, která měla údajně recyklovat ojeté pneumatiky tím, že z nich bude vyrábět palivo.


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od bony1 »

Prosel sem cele vlakno, ale je to marne. Pouze spousta nic nerikajicich cisel a jen jednoduchy princip BLP. Jak prisel autor na novy poznatek ze vodik ma 137 energetickych hladin a ionizacni energie vodiku je 27,2eV??? To by menilo soucasnou fyziku, ktera je probadana a podlozena velmi dobre.A kdyz konecne padla otazka jak donuti elektrony preskakat na nejnizsi hladinu tak je to Know How. BLP se v mnoha ohledech podoba Tokamaku a s nim spojenych celou radu provoznich problemu, ktere zatim nejsou vyreseny- mala ucinnost magnetohydrodynamickych generatoru, opalovani elektrod a celeho reakcniho prostoru, nestabilita a dalsi. Vzdycky kazdy jen vychvaluje ale nezmini ty velke nevyhody. Jeste dlouho budem cerpat energii z jadra je to jistota a lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

No asi nic jiného mi nezbývá než to skusit dohledat (drž hubu duraj), bohužel zatím bez časového určení a co bylo tehdy hned, nevím jak s tím dopadnu dnes? Se mi zdá že Eman se kvůli tomu neozve, pokud by to měl hned v první vrstvě mozkové kůry-možná, kdo ví?


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

duraj píše:
lajos píše:Bony-prosím tě, zkus toto vlákno číst znovu od začátku. Vím že když to začínalo tak jsem sledoval odkazy nebo přes ně jsem byl někde? kde? kde to bylo velice rozumně a podrobně vysvětlené jak to funguje-princip. Pokud tě to tolik zajímá, mně se do toho moc nechce.
A ty duraji drž už hubu. Jdi vysírat někam jinam.

Hm. začíná to být trochu náročnější, jsem tak trochu překvapen, ja vím že nejsem herbert fon karajan, ale že jsem spadl až tak hluboko to jsem nečekal ani od národnosti durajů-než bych tady něco zas rozepisoval-milí duraji, polib mi prdel, teda s těma tvýma hodnotnýma kecama.
No to se mi ulevilo-áá pořád jsem byl slušnej-ty vole, to jsem dobrej, ani jsem to netušil. Bohužel návštěvu Bohnic budu muset si odpustit-na pýchoviny nemám čas-dojdi si tam sám-opruzovači- nebo jak se to říká česky??


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:No asi nic jiného mi nezbývá než to skusit dohledat (drž hubu duraj), bohužel zatím bez časového určení a co bylo tehdy hned, nevím jak s tím dopadnu dnes? Se mi zdá že Eman se kvůli tomu neozve, pokud by to měl hned v první vrstvě mozkové kůry-možná, kdo ví?
E-man už zkoušel zatahovat téma e-cat na odborné forum aldebaran.cz.
Tam bylo vše probráno a poté, co bylo dokázáno, že všechny jeho informace pocházejí výhradně nesolidních zdrojů, bylo téma zamčeno.
------
Termíny "e-cat" i "hydrino" patří mezi ostatní bláboly, jako orgon, tachyon a další nesmysly.
Není tedy na nich možno cokoli stavět.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od la »

.......................................................
E-man už zkoušel zatahovat téma e-cat na odborné forum aldebaran.cz.
Tam bylo vše probráno a poté, co bylo dokázáno, že všechny jeho informace pocházejí výhradně nesolidních zdrojů, bylo téma zamčeno.
------
Termíny "e-cat" i "hydrino" patří mezi ostatní bláboly, jako orgon, tachyon a další nesmysly.
Není tedy na nich možno cokoli stavět.
No za aldebran.cz a to co se tam píše hold nemůžu ,nechodím tam ,párkrát jsem kouknul a nepotřebuju zdvíhat tímhle způsobem adrenalin, radši si dám v klidu dobré cigárko :smoke: :laugh:
Tedy k jádru věci. Samořízený oblouk pod vodou je věc tak cca z roku 1970 i dříve, spíše záležitost šedesátých let, tam bylo prokázáno dokonce, a dělán rozbor, že dochází k přeměně prvků na thoriové elektrodě,(dneska :svařovací wolframová elektroda pro metodu TIG červená) že se něco opaluje to je pouze o materiálu a tvaru elektrody,(to se dá nazvat slušně nezvládnutí technologie ,nebo taky, šup zpátky na strom) existuje třeba hafnium https://cs.wikipedia.org/wiki/Hafnium
Z Hafnia se vyrábějí elektrody pro plazmové řezání kovů a sváření. Takže docela dostupný materiál.
Klidně stačí měď z jednoduchého důvodu co je studený, to nehoří, tudíž se to neopaluje. :laugh: Dokonce ani žádná zvláštní elektronika není tak moc třeba, stačí usměrňovač ,regulace napětí a pár drobností . Kope to, tak že se to musí chladit přes izolovaný chladič, ale máto výhodu a budoucnost, jdou tak syntetizovat navíc různé hořlavé uhlovodíkové plyny z různých ve vodě rozpuštěných látek jako odpad při provozu zařízení. Atd... atd... atd.. atd..
Není proto vůbec žádný důvod kopat někomu hračky do kanálu.
:D :pivko:


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

la píše:... Samořízený oblouk pod vodou....... dochází k přeměně prvků na thoriové elektrodě,....
Ale nedochází, v tomhle procesu se žádný prvek nemění.

Něco sis přečetl a špatně pochopil - nejspíš nevíš, jaký je rozdíl mezi elektronem a dalšími částicemi.
A jak koukám na tvoje příspěvky, našel jsem tady od tebe těch nesmyslů víc, máš problém rozlišit v elektrickém obvodu zdroj a zátěž...


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od la »

Tak jsem si celé vlákno zpět přečetl taky. Dlouho jsem tu totiž nebyl.
Tvoje poslední otázka nebo tvrzení chceš li to tak nazvat :dknow:
No na to se dá odpovědět mnoha způsoby ,stručný žádný neznám tudíž tě bohužel zatím nepotěším.
Jedno po přečtení vím jistě , lajos přijde zcela jistě do nebe, důvod je, že svatou trpělivost má už teď.
:smoke: :pivko: :bye:


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

la píše:...., lajos přijde zcela jistě do nebe, důvod je, že svatou trpělivost má už teď.
:smoke: :pivko: :bye:
Pokud lajos o sobě tvrdí, že má titul "ing." a ve skutečnosti jej nemá, je to lhář.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od la »

To je jenom tvůj problém , můj zcela jistě ne, důležitější je podle mne ochota podělit se o svoje těžce získané vědomosti a zkušenosti s námi stejně hledajícími. To je podle mne důležité . Znám několik jedinců , jsou mezi nimi i dámy, nejen z našich krajů, které mají tolik titulú a z tolika oborů že už jsou zase normální.
:laugh: :smoke:


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

la píše:.....ochota podělit se o svoje těžce získané vědomosti a zkušenosti s námi stejně hledajícími. To je podle mne důležité ...
Lajos nemá hodnotné vědomosti a zkušenosti - kdyby je měl, nebude plácat, že deuterium obsahuje kyslík a další snůšky blbostí.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

duraj píše:
la píše:.....ochota podělit se o svoje těžce získané vědomosti a zkušenosti s námi stejně hledajícími. To je podle mne důležité ...
Lajos nemá hodnotné vědomosti a zkušenosti - kdyby je měl, nebude plácat, že deuterium obsahuje kyslík a další snůšky blbostí.
Zas někde něco mateš-jak bych mohl napsat o deuterium že obsahuje kyslík? Pak už by to byla voda, nebo jsem už z tebe úplně zblblej. Zkus dát odkaz na místo kde jsem tak hezky blouznil Tomáši (samozřejmě něvěřící..)
Konečně něco rozumného od tebe-máš pravdu pokud bych neměl ing. tak bych byl lhář-máš smůlu, nejsem lhář.


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:...Zas někde něco mateš-jak bych mohl napsat o deuterium že obsahuje kyslík? Pak už by to byla voda, nebo jsem už z tebe úplně zblblej. Zkus dát odkaz na místo kde jsem tak hezky blouznil .....
Citace:
lajos píše:.....A deutérium myslím není vodík + neutron ale vodík +elektron navíc a trochu kyslíku k tomu?
...
Originál zde, 20.6.2013 13:16:

http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... m&start=90


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od lajos »

Citace:
lajos píše:.....A deutérium myslím není vodík + neutron ale vodík +elektron navíc a trochu kyslíku k tomu?
...
Originál zde, 20.6.2013 13:16:

http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... m&start=90[/quote]

Těžko se to vysvětluje někomu kdo nechce pochopit nadsázku nebo směrování někam? Pokud jsis toho všiml počítačová paměťovko (jseš dobrej) nikde tam neříkám že deutérium je vodík a kyslík, i přes mojí češtinu, před čtyřmi roky to všichni pochopily nebo na tom nehledali tobě podobné hnidy. Tam šlo o energetickou hodnotu deutéria s možností další kombinací s kyslíkem nebo bez kyslíku. Proto že přímou funkci e-cat neznáme-jsem protě přemýšlel-vymýšlel?? Co děláš takhle ty když máš volno a prázdnou hlavu (prázdný mozek)? Jak asi utřít ty orgány na upramene s těma jejich pýchovynama? No ty vlastně nad tím nemusíš přemýšlet-vybrals tu snadnější pozici-je to hoax, haluz atd. a máš to vyřešené bez přemýšlení.
Tě nepodceňuji a občas jsi měl snahu i o technické zdůvodnění tvého odporu-bývá to ale velmi jednoduchá odvolávka na rigidně platné a nezpochybnitelné-teda podle tebe. Budíž, nikdo ti to u nás nebere-kdy to pochopíš? Učebnicí kteréhokoliv oboru nás neutlučeš-nebo jsi tady už někoho o něčem přesvědčil?


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: HYDRINO

Příspěvek od duraj »

lajos píše:Citace:
lajos píše:.....A deutérium myslím není vodík + neutron ale vodík +elektron navíc a trochu kyslíku k tomu?
...
... nikde tam neříkám že deutérium je vodík a kyslík, ...
Ne...?


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“