Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ss vs. st

Příspěvek od Craft »

Ahoj Slávku,

tak jsem si pročítal dnes znova řádně tvé příspěvky a už nevím, jak jsem na to přišel, asi to bylo tím, že jsem si již v pozdní hodinu přečetl v rychlosti jenom dotaz Hanky a tvoji úvodní odpověď a nepřečetl si to celé, takže má chyba a omlouvám se ti za svůj omyl.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Napětí a frekvence

Příspěvek od milda »

Zdravím vespolek,

já teprve začínám se zapperem, ale všiml jsem si, že při malé frekvenci (vHercích) snesu proud do max 7v - a to už cítím, kdežto při frekvenci v kHz jedu v pohodě na sto procent (15v)

Vrtá mi hlavou :?: : je zřejmé, jak určité frekvence ničí příslušné breberky; ale mohl by někdo vysvětlit, jakým mechanismem může zapper stimulovat, nebo léčit určitý tělní orgán? :shock: :D
Naposledy upravil(a) milda dne pon 15 bře 2010 22:57, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: 6V napětí

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Craft píše:Díky Slávku za bližší info.

BTW. Popravdě řečeno, neumím si dobře představit jak puls 4Hz při napětí 30V dokáže nervy natolik otupit, aby to nebylo citelné. Nemůže tady dojít až k nějakému poškození nervů (cit, hmat)?
Pamatuji se, jak při mém dřívějším experimentování o malinko vyšších frekvencí než je 4Hz a při velmi ostrých hranách signálu to bylo dosti cítit již při napětí kolem 7V a nedalo se snést vyšší ani náhodou.
Nazdar Crafte,

Samozrejme nemohu zarucit co to udela tobe, ale rozdil muze byt v tom, ze tvuj zaper na rozdil od Soty nemel controlu proudu, kterou ma Sota, nebo ji mel nastavenou na vyssi hodnotu. Ja, ani kdokoliv s kym jsem mluvil na americkych skupinach se Sotou problem nemel. To otupeni trva tak 12 - 24 hodin a clovek se na "plny plyn" musi vypracovat, i kdyz to netrva dlouho. Co se tyce citlivosti, take zalezi na kontaktu elektrod a ja jsem vypozoroval, ze pokud polozim ruku na stul elktrodami dolu, coz je ponekud pritiskne, tak ten plny plyn ani necitim.

Jestli to nekomu ponicilo kdy nervy nemohu rici, jenom mohu rict ze mne se nic takoveho nestalo a nevim, ze by si na to kdo stezoval. Navic, pokud by s tim nekdo problemy mel, Sota Instruments by tu uz asi nebyl.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Hezký návrh

Příspěvek od hanka »

Denny píše:...... Pak dám vědět.........
Ahoj Denny,

kde jsi? To přeci není možné, aby jsi měl tak dlouho herxku ! Doufám, že tajně zapruješ, aby jsi nás tady co nevidět překvapil jako úplně zdravý člověk! Taková překvápka nám nedělej, víš přece, že i dobré zprávy se musí oznamovat opatrně :lol:.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Hezký návrh

Příspěvek od Denny »

Ahoj, trefila jsi do černého - a moment překvapení je fuč :cry: . Opravdu zapruji, ale už ne jeden problém a moc, nýbrž vždy jinou breberu a max. 3x denně po 12 - 15min. K tomu beru vitamíny, koloidní minerály a navíc také draslík (díky němu se srdíčko sklidnilo), jód (přestaly potíže se štít. žlázou) a hořčík (sklidnily se bolesti zad). Ta herxka byla až neskutečně dlouhá (téměř 3týdny), ale teď už jsem zase fit :!: Mám dobrou náladu, - také díky tomu, že konečně i k nám na hory dorazilo jaro, sluníčko hřeje a sníh mizí před očima.
Ještě tento týden hodlám zaprovat a v pondělí nachystám tělo na pátou očistu jater a žlučníku, tak abych ji tentokrát provedl za úplňku tj. 30.3. v úterý. Moc se těším, neboť po každé další očistě je mi stále déle, přímo skvěle. :D Ten rozdíl je u mne až neskutečný. Byl jsem tzv. ,,žlučovitý člověk", všechno mi vadilo, pořád jsem byl nervózní a bez nálady. Ale ani se tomu nedivím při pohledu na to množství a velikosti cholesterolu a zhuštěné žluči, co ze mě vychází. Teď se sám nepoznávám, jsem v klidu a pohodě. No jestli to tak bude pokračovat, tak brzy budu :angel:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Hezký návrh

Příspěvek od hanka »

Já to věděla, že nezahálíš :P !
Našel jsi si svoji zlatou střední cestu při zaprování, to je fajn. Člověka tělo vždycky poučí, co mu ještě dělá dobře, ale taky kdy už má dost. Tu herxku jsi měl opravdu dlouho, asi jsi probudil i spící breberky. Chvíli to pak trvá, než jsou ochotny jít zase do
hajan, jestli se jim to ovšem podaří. No nevím, zdá se, že u Tebe toho moc nenaspí :) .
Jdeš na to opravdu od základů, máš to vymyšlený! Mně očista jater teprve čeká, jdu na to pomalu, ale jednou to určitě přijde. Napřed dokončím odčervení...Draslík občas užívám taky, ale pozor na dávkování, když se přežene, člověk ohromně zeslábne! Denny, držím Ti palce, aby Ti to šlo přesně podle Tvých představ a nezapomínej nám tady sdělovat, jak pokračuješ, ať se taky nebojíme experimentovat :lol: !


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
qad
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 lis 2008 10:47
Bydliště: Praha / Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Syncrometer vyráběný v ČR

Příspěvek od qad »

Řekl bych, že o Syncrometeru něco vím, když jsem jej pro výrobce Z-technology školil.
Vzhledem k tomu, že jde jen o jedinou frekvenci na jednu bakterii, tak bych přístroj za cca 5000 nekupoval. Zašlete mi vzorek a já to zkusím odměřit, třeba se to povede.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Syncrometer vyráběný v ČR

Příspěvek od Merlin »

Ahoj Vašku! :D


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
chudobka

zapper

Příspěvek od chudobka »

Zdravím všechny,
prosím o radu : koupit raději zapper, který projíždí 26 frekvencí od 1000- 4100 Hz ( bonnel, asi 4000,- ),
nebo stačí zapper, který pracuje s jednou frekv. 2500Hz ( zapper.ic.cz , asi 1700,- ).
Kdo to ví, odpoví :? ( aspoň doufám )
Díky !


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od lajos »

Je to děs každému na začátku radit, nech si udělat od nějakého elektronika zapper s 555 za dvacku (9V baterka je další dvacka) a vyzkoušej to. Návodů jsme tady měli nazpátek dost, od pár korun do pár stovek(v materiálu). Hledat, informovat se a nevybýrat mezi tisícovkama, než se naučíte co k čemu, stejně ty netové tágové kupy budou vám k hovnu!!!!!!!!!!!!!


Návštěvník

Re: zapper

Příspěvek od Návštěvník »

chudobka píše:Zdravím všechny,
prosím o radu : koupit raději zapper, který projíždí 26 frekvencí od 1000- 4100 Hz ( bonnel, asi 4000,- ),
nebo stačí zapper, který pracuje s jednou frekv. 2500Hz ( zapper.ic.cz , asi 1700,- ).
Kdo to ví, odpoví :? ( aspoň doufám )
Díky !
Napiš kontakt na tuksemtam&seznam.cz


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Motolice

Příspěvek od milda »

Dá se zapperem vyhnat motolice z jater a slinivky?

Mě se to za tři měsíce nepovedlo, ale zjistil jsem, že Super Ravo Zapper používá frekvence cca 420 khz, ale v Caflu jsou jiné a vyšší frekvence. ;) :?


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Motolice

Příspěvek od hanka »

milda píše:Dá se zapperem vyhnat motolice z jater a slinivky?

Mě se to za tři měsíce nepovedlo, ale zjistil jsem, že Super Ravo Zapper používá frekvence cca 420 khz, ale v Caflu jsou jiné a vyšší frekvence. ;) :?
Jak jsi zjistil, že se Ti to nepovedlo?
Na SRZapperu se dají nastavit i frekvence z Caflu - pravda, musíš je pokaždé nastavit znovu, ale je to nutné nastavovat pořád stejné frekvence? Pro další zaprování si prostě nastavíš jiné, které ještě nebyly.
Taky je lepší, když se elektrody přikládají přímo na danou oblast - tedy na břicho v místech jater nebo slinivky. Podle mých zkušeností je taky dobrá účinnost, když se používá i nožní podložka.
Asi Ti odpovídám pozdě a Ty jsi už mnohem dál, ale třeba se moje zkušenost bude hodit i někomu jinému :lol: .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Stejnosměrný proud

Příspěvek od Modest »

hanka píše:Mikroskop pod tmavým polem vám tam fakt závidím (ale v dobrém-zároveň i přeji). Nechápu, proč se ještě nepoužívá i u nás , to je velká škoda!
Tuto metodu používá třeba MUDr Jelínková. Ordinuje v Brně, Praze, Budějovicích a občas i v dalších městech.
http://www.darkfield.cz/


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Motolice

Příspěvek od milda »

hanka píše:
milda píše:Dá se zapperem vyhnat motolice z jater a slinivky?

Mě se to za tři měsíce nepovedlo, ale zjistil jsem, že Super Ravo Zapper používá frekvence cca 420 khz, ale v Caflu jsou jiné a vyšší frekvence. ;) :?
Jak jsi zjistil, že se Ti to nepovedlo?
Na SRZapperu se dají nastavit i frekvence z Caflu - pravda, musíš je pokaždé nastavit znovu, ale je to nutné nastavovat pořád stejné frekvence? Pro další zaprování si prostě nastavíš jiné, které ještě nebyly.
Taky je lepší, když se elektrody přikládají přímo na danou oblast - tedy na břicho v místech jater nebo slinivky. Podle mých zkušeností je taky dobrá účinnost, když se používá i nožní podložka.
Asi Ti odpovídám pozdě a Ty jsi už mnohem dál, ale třeba se moje zkušenost bude hodit i někomu jinému :lol: .
Ahoj Hanko, dík za odpověď.
nepovedlo se to.Změřila to Salvie a navíc jsem necítil žádný změny. Taky jsem zaproval zezačátku zřejmě špatně - držel jsem elektrody jenom v rukách, skákal jsem na různé frekvence, nevěděl jsem kolikrát, jak dlouho atd.
Prostě začátečník, když zapruje, je to jako když střílíš potmě do lesa. Dneska už jsem dál, střílím sice pořád do lesa potmě, ale už jenom tam, kde slyším dupat kance.... :D :laugh:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“