Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Příspěvek od ferko »

pouzivam
ale sam neviem ohodnotit
to je beck
treba este koloid ozon mag impulzy
mam jeho prednasky
super zaujimave
a tak jednoduche ze je to az podozrive
ale vychadzal z patentov
treba vacsiu vzorku pacosov
nesmiem to zakriknut ale v nasej femily mam najmenej zdravotnych problemov a to som v podstate dedek


F&T

Bechamp

Příspěvek od F&T »

Tohle je take bohuzel smutna pravda. Zapperem se prinejlepsim znici jen nasledek a nikoliv pricina.

Jediny clanek o Bechampovi jsem nasel tady:
http://www.sweb.cz/jpavol/bakterie_a_vi ... iatory.htm


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

skenar

Příspěvek od sano »

Sťa likečiteľ amaTéR, ( PRETROMFOL MA LEN PRIATEľ, KTORý SA PRI KAžDEJ PRíLEžITOSTI VYDáVAL ZA GYNEKOLÓGA AMATéRA), PREPáčTE BLBá KLáVESNICA,
som sa dostal ku ruskému prístrojčeku skenar.
na rozdiel od zapperu, vie čo robí, pracuje na spätnej väzbe.
Je to malá poliklinika do vrecka.
Sníma nervové impulzy z povrchu tela, Triedi ich na normálne a na chorobné. Chorobné potláča vyslaním protivlny.
Podľa referencií na internete, patrí medzi desiatku špičkových prístrojov na svete.

Lekári, fyziológovia vedia ako to funguje a sú s tým ako to funguje,spokojní.
Viac odborná literatúra. Aj cena je primeraná. 16 000 Sk.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

sano

Příspěvek od lajos »

Tvůj popis se mi zdá nadějný, bohužel dáváš málo odkazů, kde by jsme mohli co prověřit alespoň teoreticky? Mohl bys nás navést na net trochu víc přímo?


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: sano

Příspěvek od sano »

Ahoj lajos,

doporučujem napr. http://www.skenar.sk na webe aj veľa konkrétnych medicínskych poznatkov, koho to bude zaujímať, tak si to nájde.

sano


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

sano

Příspěvek od lajos »

Díky, jsem myslel že to bude složitější.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

skenar

Příspěvek od lajos »

Přečetl jsem skenarovy stránky. Promiň sano, přijde mi to jako nehorázné sviňstvo, je to jedno jestli to provozují na slovensku nebo v německu. Viděl jsi jejich ceník???? co chtějí zas 45 minutovou konzultaci?
Je to zneužívání znalosti, techniky atd. pomoct lidem. Při tom tuším že ten soft a hard něco bude stát, stejně- nemůžu se přes to přenést, prostě mně to pobuřuje!!!


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

skenar

Příspěvek od jeff »

Někdo si chce narychlo namastit kapsu, ale myslím si že nebude dlouho trvat a tyto přístroje se začnou vyrábět ve velkých sériích, nejspíš v Číně a budou k dispozici i se softem za pár korun třeba někde u rákosníků. Je to nakonec zase jenom počítač. Taky by mě to zajímalo, ale nějakou dobu to ještě vydržím.

Jeff


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: skenar

Příspěvek od sano »

lajos píše:Přečetl jsem skenarovy stránky. Promiň sano, přijde mi to jako nehorázné sviňstvo, je to jedno jestli to provozují na slovensku nebo v německu. Viděl jsi jejich ceník???? co chtějí zas 45 minutovou konzultaci?
Je to zneužívání znalosti, techniky atd. pomoct lidem. Při tom tuším že ten soft a hard něco bude stát, stejně- nemůžu se přes to přenést, prostě mně to pobuřuje!!!
Ahoj lajos,

záleži na tom, kto s tým pracuje.
U nás v meste je diler firmy diadens ( je to vlastne skenar), za konzultáciu si pýta od 50 do 300 korún, urobí to isté ako skenar v blave.
Rusi to predávajú po celom svete. Má to erocertifikát, ako liečebná pomôcka. TaKžE JE TO OFICIáLNE.
POkiaľ viem tak profi verziu dávajú len odborníkom. Existuje lacná, z hľaDISKA PAcienta plnohodnotná verzia( bez možnosti robiť diagnostiku) určená na domácu liečbu. Tá stojí okolo 16 000 sk.

Stále je to o ľuďoch.
Maj sa lajošu

sano


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

sano

Příspěvek od lajos »

Jasně, některé záležitosti ze začátku neovlivníme, je to otázka blýzkého nebo trochu vzdálenějšího času-hlavně že jsme v obrazu. Později to bude běžné a normální. Měl jsem jen prvotní reakci. Buďte dobrý


haska
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04 črc 2007 20:59

Diagnostika so skenarom

Příspěvek od haska »

Ahojte, neviete, či sa dá so Skenarom robit aj diagnistika, kde /na ktoré miesta/ vlastne treba skenar aplikovať ? V Bratislave v Skenar - centre na to používajú IMAGO.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 haska

Příspěvek od sano »

Skenar je počítačový program. Slúži na presnú diagnostiku a následne poskytne aj liečbu. Pri liečbe sa denne pozeráte na blikajúce geometrické obrazce. Lieči to.
Denas je skratka od dynamická energo neurostimulácia.Je to elektronický prístroj, ktorý po priložení na telo robí diagnostiku a následne aj liečbu. Podobne ako skenar aj pomocou neho sa dá urobiť presná diagnostika a následne sa poskytne aj liečba. Liečba denasom je omnoho lacnejšia. Verzia na domáce použitie sa už predáva za asi 6 až 7 000 Sk. Je bez diagnostiky.

Na profesionálnu diagnostiku denasom je potrebné ovládať diagnostické body podľa činskej medicíny, alebo aspoň podľa elektro akupunktúry. ( EAV podľa dr. Volla.)

sano


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Vie niekto Zapper frekvencie na Agrobacterium tumefaciens?


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

frekvence

Příspěvek od la »

Zdravím.Mám jen tohle:originál : http://www.stenulson.net/althealth/hcfreqs.txt .la
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Dík za snahu. Mám 7 rôznych sád frekvencií, ale ani v jednej nie je uvedená frekvencia pre Agrobacterium tumefaciens. Pri tomto termíne buď nieje udaná frekvencia, alebo sa AT vôbec nespomína. Zdá sa, ako keby genetický "inžinieri" vygumovali akúkoľvek ochranu pred týmto nebezpečným parazitom. Ako jeden z mála totiž dokáže cudziu DNA pretransformovať na to, čo práve potrebuje. Je to jeden z pôvodcov rakoviny. Ku nám sa teraz nenápadne dostáva prostredníctvom GM sóje a kukurice. EU dokonca na to vyčlenila veľmi vysoké dotácie, hoci nebezpečenstvo AT je známe minimálne od roku 1985, stačí sa popozerať po nete.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“