Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Craft »

Vidím, že tady vznikají poněkud nejasnosti, tak jsem raději napsal toto upřesnění, viz. http://zdravi.craftcom.net/forum/smf/in ... tml#msg853


kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od kachna »

Crafte, díky, vidím, že jsem to kapku "zmastila"! (Asi to je tím, že nic takového doma "nechovám".) Ještě, že sis všimnul, abych nešířila bludy kachní obludy :D


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Jim68 »

Hela píše:Super ravo zapper mám doma a žádnou diagnostiku neprovádí. Zajímalo by mě, na čem jsi to vlastně byl. Že by nějaká inovace?
Ahoj, omlouvám se, zjistil jsem to o víkendu: jmenuje se to F-Scan : http://plazma.zapper-centrum.cz/obchod- ... an-compact , neřešil jsem to. Teď jsem byl na kontrole, tak jsem to prohlídl líp.
Ještě jednou pardon! Pardon! Omlouvám se! Děkuji za pochopení.... :roll:


Jim68
Be happy!
roderio
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: ned 14 říj 2012 11:50

Re: Zapper

Příspěvek od roderio »

Ahoj, kto dela s f-scan3 okolí Brna. díky


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Magnea »

Zdravim, len preposielam link, kt. mi kamaratka poslala , v pripade, ze zapper je, alebo bude vas cestovatelsky kamarat, aby ste neskoncili ako terorista :)
http://bratislava.sme.sk/c/6939193/u-po ... nasli.html


Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Frekvencie

Příspěvek od Magnea »

Ahojte, uz som sa to pytala v sekcii o parazitoch , ale neviete nahodou pomoct s frekvenciami na ANCYLOSTOME TUBEAFORME? Mam Craftgen zapper a su tam machovec Ancylostoma craninuma bzariziliene amyslim aj ten daslii an D...ale toto Tubeaforme neviem najst nikde na internete.... Popripade ak by mi niekto len povedal, ze ci je aspon nejaka sanca ak si budem zappovat ostatne druhy machovca, ci to nejakym sposobom zaucinkuje s tubeaforme:) ja sa vo frekvanciach velmi nevyznam, radsej trham bylinky :) Dakujem........


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Igi »

Chtěl jsem se zeptat jaké parametry by měl mít optimální zapper? Frekvence je jasná podle CAFL apod. takže cca 10-20000Hz. Výška obdélníku 9V ? Offset 0,5V ? A strmost hran kolik by stačilo? i 100us ?


linda1927
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 24 říj 2013 15:37

Re: Zapper

Příspěvek od linda1927 »

Ahojte, neviete mi niekto pomoct, mam super ravo zapper a pri kazdom patogene je cas skoro hodina, chcela som si aplikovat skrkavky, a ukazalo mi ze cas zapperovania je 59 minut, zda sa mi to strasne dlho, chcela by som zapperovat aj moju trojrocnu dceru, lenze hodinu drzat to nevydrzi, ako si mam zmenit cas, prosim poradte.Dakujem vopred


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Hela »

Nemám zapper před sebou, tak jen zpaměti. Zmáčkneš současně 3 tlačítka (ve stejné horizontální rovině). Zadáš 123. Pomocí šipek nahoru a dolů vybereš Změny předvoleb (zmáčkneš tlačítko Enter). Zase pomocí šipek nahoru a dolů (hlavně šipka nahoru) vybereš patogen, který chceš upravit. Šipkou doprava se posuneš na Posun frekvence (nebo tak nějak), zmáčkneš Enter a zadáš vyšší hodnotu (třeba místo posunu 0,03 zadáš 0,1). Znovu zmáčkneš Enter, pak šipku doprava. Ukáže se ti minimální čas zapperování. Pokud ti délka vyhovuje, ukončíš upravování pomocí současného zmáčknutí horního a dolního tlačítka a Enter, pokud ne, upravíš znovu Posun frekvence. Maximální možná rychlost je 0,3, tj. u kHz frekvencí posun o 300 Hz, tzn. že je pak zapperování méně účinné a může se stát, že se potřebná hodnota přeskočí.


aldrtik
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05 říj 2009 21:42
Dostal: 3 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od aldrtik »

Zdravim,
jsou uvadeny seznamy presnych frekvenci a pritom se k zappingu pouziva zcela jisty obhajovany obdelnikovy prubeh.
Co je spatneho na sinusu v pripade leceni pomoci presnych (rezonancnich) frekvenci parazitu? A co strida obdelnikoveho prubehu, jakym mechanismem pusobeni je obhajovana?

Vyssi harmonicke zapperu nemohou vyrazne lecit, protoze maji dle Fourierova rozvoje radove nizsi amplitudy (cim maji vyssi kmitocet) nez onen zakladni kmitocet. To by musela byt patricne radove zvysena amplituda, aby se ony nalezite projevily - to uz by asi zakladni signal na tele brnel docela obstojne, nebo se pletu?

Proc se uvadi kladny offset prubehu, aby tkane (treba) koncetin byly vystaveny "zadouci" elektrolyze?

Jsou tradovane pozadavky na onen vyzadovany prubeh signalu biologicky (a jak konkretne) podlozene a oduvodnene, nebo se jedna o pouhou predavanou ideologii?
Je tady nekdo natolik fundovany, ze zna odpovedi na tyto otazniky a dokaze to vysvetlit (nejlepe z vyrobcu zaperu/zapgenu)?


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Kov »

Co říkáte na tento diagnostický přístroj? Údajně to najde v člověku i staré neduhy.
http://biosens.cz/biorezonance/o-pristroji/


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Batles »

Senzitiv imago 500 je nejdražší typ Oberonu. Stojí 500 tisíc korun :D
BRT+mora terapie je jinými slovy Metaterapie. Tu dělá i můj Oberon. Jsou to v každém případě výborné přístroje.
Batles


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Kov »

Vyšetření na něm stojí 2,5tis. Docela rána. A navíc nabývám přesvědčení, že bychom tam měli jít i s manželkou a se synem. Je divné, že nám piští v hlavě všem třem.


honzacarodej
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22 úno 2014 15:30

Re: A ještě jednou zapper

Příspěvek od honzacarodej »

noname píše:Zdravím Vás, také jsem se pokusil postavit zapper. Moje výsledky ukazuji na přilozených obrázcích. ...
Mohu li doporučit vyzkoušej Soleggio frekvence, tyto byli lidem ukradeny a pro harmonizaci těla a zdraví zde chybí. Honza

Citace zkrácena. Pro dohledání stačí pár slov. SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A ještě jednou zapper

Příspěvek od Slavek Krepelka »

honzacarodej píše: ... vyzkoušej Soleggio frekvence, tyto byli lidem ukradeny a pro harmonizaci těla a zdraví zde chybí. Honza
Nepanikař.
a) Horní pravá strana každé stránky má funkci "Hledat" http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 036#p68036 http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 074#p68074
b) Pokud hledáš, hodně pomůže klíčové slovo(a), jako je třeba v tomto případě slovo "solfeggio", napsat správně.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“