Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Daja
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01 led 2014 9:17
Bydliště: Bratislava
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Daja »

Potrebujem Ivermectin pastu/gel a Parazitika pre základnú kúru. Má niekto nazvyš predať?


Lin77
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08 úno 2015 14:49

motolice a škrkavky

Příspěvek od Lin77 »

Zdravím všechny, jsem tu nová a chtěla bych poradit. Užívám CDS2 na boreliozu, nejvíce mi pomáhají klystýry s CDS2. Díky nim jsem našla i škrkavky a pravděpodobně motolice - těmi motolicemi si nejsem 100% jistá, zda jsou to motolice. Zatím jsem brala ivermectin a beru čaj marco. Masivní odchod škrkavek. Otázka zní. Jak dlouho a čím léčit a případně za jak dlouho zopakovat? Děkuju moc


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

na škrkavky se užívá koňak s ricinovým olejem-najdeš na netu recept.Ostatní ti napíšu do sz


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: motolice a škrkavky

Příspěvek od Kov »

Lin77 píše:Masivní odchod škrkavek.
Máš k tomu nějaké fotky,které by to dokládaly?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše: Doktoři ani tak ne, spíš celkově zvýšená hygiena lidstva v našich končinách. .... Cina- Zbyla ti tam vůbec nějaká nemoc, za kterou paraziti nejsou? ...
Nojo, no. Tady máš jiného docenta http://hobby.idnes.cz/blechy-psi-i-koci ... zlicci_mce a teď babo raď. To má Česko nejvíc psů a koček na hlavu v Evropě a asi nejza :ptrain: veřejná prostranství a to nejen od psů a koček, i když se to lepší.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Lin77
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 08 úno 2015 14:49

Re: motolice a škrkavky

Příspěvek od Lin77 »

Kov píše:
Lin77 píše:Masivní odchod škrkavek.
Máš k tomu nějaké fotky,které by to dokládaly?
Mám fotku jedné velké škrkavky, zbytek jsem nepreparovala :-)


Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Vlčice »

Slavek Krepelka píše:
Kov píše: Doktoři ani tak ne, spíš celkově zvýšená hygiena lidstva v našich končinách. .... Cina- Zbyla ti tam vůbec nějaká nemoc, za kterou paraziti nejsou? ...
Nojo, no. Tady máš jiného docenta http://hobby.idnes.cz/blechy-psi-i-koci ... zlicci_mce a teď babo raď. To má Česko nejvíc psů a koček na hlavu v Evropě a asi nejza :ptrain: veřejná prostranství a to nejen od psů a koček, i když se to lepší.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Dlouho už jsem neslyšela o blechách lidských. Za mého mládí to byl fenomén. Kam asi zmizely?
A také se říkalo: "Kde jsou blechy, tam jsou peníze." :eclap: Pár takových rodin pamatuji. Měli doma neskutečný nepořádek.
Chytit blechu ve vlaku nebo v autobuse nebyl problém. Pak následovaly noční lovy, generální úklid a praní povlečení.
Jenže za pár dní někdo z rodiny přinesl další blechu a vše se opakovalo.

Zdraví Vlčice


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše: To má Česko nejvíc psů a koček na hlavu v Evropě a asi nejza :ptrain: veřejná prostranství a to nejen od psů a koček, i když se to lepší.
Nemůžu jinak, než se koček zastat - domácí kočky mají vlastní záchod a jejich odpad jde běžně za tím lidským. A ty, které žijí volně venku nebo tam alespoň provozují kálení, tak mají takový žertovný obyčej, že nejdřív vyhrabou jamku a pak se nad ni se zadumaným výrazem naštelují a očekávají, jestli bude jamka "fungovat". Pokud jamka nefunguje, tak byla zřejmě nedostatečně vyhrabaná a musí se opravit pečlivějším hrabáním. Když je jamka konečně "správná" a "fungovala", tak kočka velice pečlivě po sobě všechno zahrabe a několikrát ještě svůj úklid po sobě zkontroluje.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Vlčice »

Kočky zahrabávají důkladně. Do záhonu s mrkví, cibulí, do jahod........ Pletí v rukavicích se dá přežít, ale co ti paraziti? :|


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: motolice a škrkavky

Příspěvek od Kov »

Lin77 píše: Mám fotku jedné velké škrkavky, zbytek jsem nepreparovala :-)
Můžeš ji sem dát?
Já jsem kdysi taky hleděl do Wc s podezřením,ale pak mi došlo, že jsem měl zelí + další zeleninu a že ty dlohé tvary můžou být nestrávené zbytky zeleniny.
Na jedné straně není důvod se domnívat, že by člověk z civilizace měl být úplně vyloučený z řad hostitelů parazitů. Na druhé straně vidím jako důkaz jejich existence samé rozmazané fotky,případné videa a fotky bývají ze středomoří,kde je úplně jiná situace. Pokud už by člověk něco chytil, tak se problém většinou odrazí na lymfatických uzlinách, které otečou a zduří a tělo se brání vysokými horečkami. Měla jsi to?


Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

video - sem tam se tam mihnou paraziti - zajímavé , je ti jedna z odpovědí, proč se tak těžko zbavujeme závislostí, i na jídle -a proč ve světě jen tak klid nebude
Jen mi přijde zbytečně drastické.



Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Mluvil jsem teď s pánem, který už přes dva roky zápolí s trudníkem u psa. Veterinář z něj vytáhl už neskutečné peníze a psovi se to pořád vrací. Nepotkali jste někde nějakou osvědčenou radu jak tu potvůrku definitivně vyhubit?


perun333
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 07 zář 2013 20:33
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od perun333 »

Ma nekdo zkusenosti s touto strankou?
http://zbavte-se-kvasinek.com/v1/?utm_s ... mpaign=g-c

Mam problemy s premnouzenou kvasinkou. V boji s ni pouzivam MMS, k.kaprylova,D3, kefirove mleko s probiotiky, cesek,..
Bohuzel se kvasinka porad drzi, mam ji porad na jazyku, strevni potize, zapach z ust, unava, oteklost....
Dekuji za rady


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

perun333 píše:Ma nekdo zkusenosti s touto strankou?
http://zbavte-se-kvasinek.com/v1/?utm_s ... mpaign=g-c
To bude k ničemu, protože přemnožená kvasinka značí jiný problém v těle. Pokud by to fungovalo, paninka našla lék na všechno.
Když někdo povídá, že kvasinka je ve vagíně, tak je to normální - že tam je. Ta kvasinka údajně dělá specifickou kyselost. Ve vagíně je prostě přirozeně, má tam být. Když se přemnoží, pak je to špatně, ale vždy tam bývá nějaký důvod a ten kvasinka prostě není.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
perun333
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: sob 07 zář 2013 20:33
Dal: 1 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od perun333 »

Ale jaky problem? Uz se detoxikuji vice nez rok, jsem po odcervovadlech, beru MMS a kapky Joalis. Dle Salvie mam zateze od plisni a kvasinek. Stravu mam dobrou, doplnuji vse kokosovycm olejem, stavou z kysaneho zeli....


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“