Web pro šikovné ručičky a chytré hlavičky...

 Datum: 20. 09. 2019  Hlavní stránka Seznam rubrik Download Weblinks Fórum Galerie Vylepšení webu Chat

   Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Download
Weblinks
Ankety
TOP 15

Fórum
Vylepšení webu
Personalizace
Rozšířené hledání

Chat
Galerie
Kniha návštěv
Soukromé zprávy

   Seznam rubrik
mínus Fórum - výběr
mínus Informace
mínus Jak na to
mínus Patenty
mínus Tiskové zprávy
mínus Ze světa

   Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

   Vyhledávání

Hledej
v Energie jinak!


Chata loďPřírodní park Česká KanadaJihočeská chataKunžak penzionPenziony Jižní ČechyUbytování samotaChata rybníkKunžak ubytování KomorníkStanováníSportovní rybolovChata TelčCyklistikaPenzion Česká Kanada

   Informace
Energie u Pramene
Spuštěno: 9. 11. 2005
Kontaktní e-mail:
rival@upramene.cz

   Přihlášení

Jméno (přezdívka)
Heslo


Info | Registrace
Zapomenuté heslo

Ze světa

* Jsme součástí globálního transmutačního procesu. Ale co dál ?

Vydáno dne 06. 05. 2006 (7027 přečtení)

Stále častěji se v poslední době hovoří o jakési transformaci naší planety, lidské bytosti a nebo dokonce celé Sluneční soustavy či větších kosmických celků. Do redakce Matrixu chodí poměrně velké množství dopisů na toto téma. Mnohé z pisatelů se dožadují odpovědi na otázku cože ta „transformace“ vlastně je. Člověk kterému záleží na kvalitní odpovědi však záhy zjistí, že vysvětlit tento pojem není zdaleka tak jednoduché jak by se na první pohled mohlo zdát. A protože i zde na mých stránkách věnujeme této záležitosti poměrně rozsáhlý prostor (např. nový seriál dr. Dmitrijeva o změnách v naší Sluneční soustavě atd.) zkusme si pár fakt přiblížit konkrétnějších způsobem a zastavme se u některých zásadních vysvětlení, které by si jistě žádaly bližšího vysvětlení. Pozornost budeme také věnovat specifickým transmutačním symptomům, které nás budou doprovázet v nejbližších letech našeho života

Dnes je snad každému alespoň trochu inteligentnímu člověku známo, že naše planeta je v reálném procesu globálního oteplování. Co ovšem zřejmě málokdo z těchto vnímavých lidí bude vědět se týká fakt za hranicemi naší planety. Asi se podivíme když zjistíme, že sluneční magnetické pole je v současné době o celých 230% silnější než tomu bylo na počátku 20. stol.  Sto let je extrémně krátká doba pro rozvinutí takového procesu. Planeta Venuše z doposud nepochopitelných důvodů změnila svou svítivost, která je postavena na schopnosti odrážet sluneční světlo. Tato planeta vizuálně dnes připomíná spíše jednoho z měsíců Jupitera – těleso Io.

     Co se týče naší planety nebudeme zde až tak konkrétní, jelikož detailní analýza změn v environmentálním systému tohoto tělesa je prezentována v jiných reportážích. Bylo by ovšem dobré zmínit alespoň pár faktů. Za posledních 30 let se snížila hutnost ledovcových polí o neuvěřitelných 40%. Dnes známe celou řadu příčin tohoto jevu. Nevysvětlitelné jsou ale deformativní změny v morfologii magnetických polí v okolí magnetických pólů naší planety. Nikdo a to ani z řad vědeckých pracovníků NASA nezná pro tento proces odpověď.

     Pozadu nezůstává ani planeta Mars. Bez komentáře je následující jev. Polární sněhové kapsy této planety jsou všeobecně známé a existuje nesčetné množství fotografií, které dokladují jejich existenci. Můžeme se tedy jen dohadovat jaký činitel způsobil změny v jejich struktuře, jen za jeden jediný poslední rok dosáhly 50% jejich celkové plochy. Od posledního systematičtějšího pozorování z roku 1997 se hustota atmosféry planety Mars zvedla o 200% !!!

      Pojďme se nyní podívat na dvě z nejpodivuhodnějších planet naší Sluneční soustavy. Velikost magnetického pole planety Jupiter se od roku 1992 více jak zdvojnásobila. Stále častěji jsou na povrchu této planety patrné zvláštní výrony energie evidentně o vysoké teplotě. (Existují jisté futurologické hypotézy, které operují s tím, že by se Jupiter mohl postupně vyvinut v druhou hvězdu. Tím by se náš Sluneční systém stal dvojhvězdným. Tyto teorie jsou opřené především o fakt, že tato planeta evidentně vyzařuje více energie než přijme. Může tedy jít v tomto případě o jakousi dlouhodobou metamorfózu planety ve hvězdu)? Polární oblasti planety Saturn začaly vykazovat jiný charakter odrazivosti což vykazuje jakoby větší „lesklost“ povrchu. I u této planety byl zjištěn výrazný vzestup magnetického pole.

    Podle pracovníků NASA byl pomocí družice Voyager II., která mimo jiné prováděla výzkum dvou dalších planet, jištěn u Uranu a Neptuna výrazný posun pólů. U první planety tato změna činí 60 stupňů a u druhé planety pak 50 stupňů. U Neptunu ještě na chvíli zůstane. Bylo zjištěno, že zhruba od roku 1996 je tato planeta o 40% jasnější v infračerveném spektru světla a o celých 100% zvýšila svou svítivost v jiných spektrálních oblastech světla. Změny se týkají i měsíce této planety, který se jmenuje Triton. V jeho atmosféře byl zjištěn výrazný posun v tlaku vzduchu a teplotě (teplota se zvedla v průměru o 22 stupňů Fahrenheita).

    V průběhu roku 2002 se zjistilo, že za posledních 14 let se zvýšil tlak v atmosféře této planety o celých 300 % !!! Planeta v poslední době jakoby ztmavla. Znamená to, že procentuální odrazivost světla ze zatím neznámých důvodů poklesla.

    V poslední době aniž si kdo více či méně uvědomuje zažíváme velmi silné a zásadní změny. Víme o situaci na naší planetě a tu bychom mohli shrnout do několika konkrétních oblastí:

 

1.)    Environmentální systém:

a)      Změny klimatu země

b)       Hromadné vymírání živočichů z různých biologických hierarchických vrstev

c)       Tání ledovců a globální oteplování

 

 

 2) Lidská civilizace:

a)      Radikální změny v politickém ovzduší lidstva na globální úrovni (boj o energii)

b)       Otázky přemnožení lidstva se všemi následnými důsledky

c)       Výskyt nových druhů onemocnění včetně nápadných epidemických a pandemických projevů těchto onemocnění (z nichž některé mohou být vyvolány umělé v důsledku politické touhy ohledně redukce populace)

d)       Psychické a mentální změny ve vzájemné polaritní bázi mužů a žen (ženy se stávají ve svém společenském projevu více jangovější a muži přechází do jinu)

 

     Ohledně našeho planetárního systému jsme již celou řadu informací zmínili. Na jiné místě v seriálu týkající této problematiky (odkaz ZDE) dr. Dmitrijev společně s celou řadou svých kolegů naznačuje, že celá naše Sluneční soustava se nasouvá do pole s jiných charakterem prostorové energie resp. „éteru“. Americká agentura NASA potvrdila, že za posledních 30 let se sluneční magnetické pole zvýšilo o 100%. Nový typ energie ve kterém se nacházíme naráží na sluneční magnetické pole. To způsobuje tření a vytváří se extrémně silný a viditelný statický náboj – „plazma“. Vyplývá z toho, že sluneční i planetární plazmatické působení je v současné době podstatně extrémnějšího charakteru než tomu bylo doposud.

      Již v roce 2003 informovaly agentury ESA/NASA o tom, že do naší Sluneční soustavy vstupuje až o 300% více kosmického prachu než tomu bylo doposud. Souvisí tento jev s novým energetickým prostředím do kterého jsme vletěli? Zřejmě ano, ale již dnes je jisté, že naše věda nedokáže odhadnout jaký bude mít tento jev vliv na naší planetu a lidstvo. Proslýchá se ale, že se v podobné situaci nenacházíme poprvé. V historických dobách stál intenzivní výskyt kosmického prachu zřejmě za vznikem doby ledové. A nebo to byl alespoň jeden z mnoha významných faktorů. Ale to už je záležitost fundované studie.

    Masivní výskyt kosmické či galaktického prachu byl zjištěn speciálním družicovým měřením. Do tohoto projektu byla zainteresována především agentura ESA. Projekt byl řízen vědcem dr. Markusem Landgrafem a skupinou jeho kolegů z Max-Planckova Intitutu v Heidelbergu.

    Jak jsem již naznačil účinky kosmického prachu na naší planetu jsou zatím neznámé, ale velmi se o této otázce diskutuje. Při této příležitosti nebude jistě od věci připomenout, že každý rok naše planeta nasbírá kolem 40 000 tun „kosmického smetí“. Většinu z toho ovšem tvoří meteory.

     Nyní se dostáváme ke klíčové otázce. Jsou výše uvedené skutečnosti součásti proklamovaného klíčové roku 2012 – 2013. Jak možná někteří ví, v posledních letech se intenzivně věnuji studiu této záležitosti. Na základě poznatků, které mám v současné době k dispozici mohu sám za sebe prohlásit – zcela rozhodné „ANO“.

     Tak jak mluvím s lidmi (ať už to jsou náhodná setkání a nebo studenti mých kurzů) stále si jasněji uvědomuji jak moc je důležité pochopit co se vlastně děje. Umět se na své vlastní individuální úrovni  vyznat v pocitech, myšlenkách a reakcích těla. Jak moc je důležité si uvědomit, že naše tělo ( a nejen to fyzické) bouřlivě reaguje na stávající situaci. Proto více jak kdy dříve jsou dnes důležité vědomosti a míra chápání procesu o kterém je tu řeč. Pojďme si tedy o tom povědět něco více konkrétního.

      Tak především reakce naší bytosti nám budou stále více připomínat, že jsme vícerozměrnou bytostí a ne pouze fyzickým monotématickým článkem své vlastní existence. S tím souvisí především bouřlivé změny na jemné, chcete-li světelné úrovni každého z nás. Tyto jemnohmotné reakce budou ovlivňovat především biografii lidského aktivního energetického pole (díky tomu, že jsem v neustálém kontaktu s globální síti výzkumníků mám k dispozici ty nejčerstvější poznatky a ty jednoznačně nasvědčují tomu, že se tak skutečně děje). Druhým prostředím, které reaguje na změny v našem světelném frekvenčním rozhraní je systém DNA. Bohužel tu nemám dostatečný prostor pro to, abych mohl tuto tématika náležitým způsobem rozebrat.

      Na mentální úrovni budeme svědky významného posunu v oblasti doposud účinných kolektivních civilizačních vzorců uvažování a myšlení. Půjde tu především o ústup doposud velmi setrvalého a silného „stádního způsobu uvažování“, který je velmi často doplněn ztrátou osobní odpovědnosti a odvahy – jde o klasický přístup ke globálním problémům jež je řešen „schováváním se v davu“ a nebo realizací tzv. „pštrosího syndromu“. Takže jak jsem před chvíli naznačil, tyto aspektu jsou na ústupu a budou nahrazeny novými a zcela odlišnými kvalitami uvažování.

    Prostor – hmota – čas, je klíčový trojúhelník formující realitu kterou vnímáme svými smysly. Stávající procesy budou s největší pravděpodobností (ale ono už se tak děje) vytvářet účinné změny ve struktuře těchto kvalit. Z toho důvodu se bude měnit i naše vnímání reality kolem sebe. S tím je potřeba počítat. Ony změny vnímání budou přísně individuálního charakteru co se kvality i formy týče a vlastního dopadu na psychiku jednotlivce a to samozřejmě bude platit i pro časové hledisko. Na místě je otázka proč individuálního charakteru? Z toho důvodu, že roviny a úhel vnímání reality (ono výše uvedeného trojúhelníků kvalit) je přísně individuální povahy. Z toho důvodu se jasně zrcadlí rovněž přísně individualistická základní povaha vnímání – a tou je zkušenost (přinejmenším smyslová). Z těchto fakt můžeme logicky vyvodit, že díky individuálně postaveného úhlu vnímání jedné a té samé reality bude mít každý jedinec přísně individuální zkušenost. A tak se také děje.

     Hovořil jsem o kolektivní civilizační transformací sociologických vzorců a dalších prvků. To ale není zdaleka všechno. Na individuální úrovni je třeba počítat s nutným postupným vyvrhnutím doposud stále dokola se opakujících a nezvládnutých prvků a to jak na mentální a tak i na citově emoční úrovni. Vzhledem k tomu, že se začíná bouřlivě vyvíjet tzv. emocionální inteligence mohou být dopadu tohoto „vyvrhnutí“ tedy jakéhosi autoregresního uvědomění velmi bolestivé. Proto znovu a stále upozorňuji na fakt intenzivního vzdělávání a osvěty v tom jak si v takových situacích počínat, co dělat a jaké nástroje vyžít, a věřte, že jsme jich v posledních letech dostali skutečně velké množství. Bohužel stále dokola narážím na jednu a tu samou věc – neznalost a neinformovanost. Lidé buď neví a nebo když mají možnost se dozvědět, tak nemají mnohdy zájem. S touto situací je ovšem nutné umět splynout a nevytvářet zbytečné intelektuální násilí tam, kde není ještě připravena živná půda pro příjem a praktické zapracování těchto nástrojů v osobním životě. Pro mnohé jedince tu nyní vede jednu velmi důležitou pravdu: „Myslet si, že Vím ještě neznamená, že skutečně Vím“. Tuto prastarou moudrost je třeba držet právě v této době neustále na paměti.

     Již nyní víme, že klíčovou nejcitlivější oblastí stávajících změn bude citově-emoční úroveň lidského vědomí a na tuto skutečnost je třeba se umět připravit. Souvisí s tím i proces, který může a nemusí na naší individuální úrovni nastat. Odborně se nazývá „Karmické implikace mentální energie“. V podstatě jde o vznik nových velmi aktivních karmických stimulů, které se mohou nanést do aktuální mentální roviny našeho vědomí nesoucí okopírovanou nahrnou stopu našich důležitých a nebo jinak kritických činů z tzv. minulých životů. Bohužel nemám zde prostor abych vše mohl detailním způsobem rozebrat.

       Na závěr bych uvedl několik velmi zásadních a silných tzv. „transmutačních ukazatelů“, které můžeme v různé intenzitě a projevu každý z nás vnímat. Jsou to především:

  bolesti hlavy a tlak v oblasti lebky

-   extrémní únava

-   náhlé pocity tepla a nebo horka

-   silné pocení

-   zvedání žaludku

-   závratě

-   zvýšená zapomětlivost

-   popudlivost

-   bolesti kloubů

-   chřipkové symptomy

-   bouřlivé reakce energie kundaliny

-   pocity horečky s negativním fyziologickým měřením

-   přechodné ztráty ostrosti vidění

-   pocity jako kdybych byl na dvou místech najednou

-   krátkodobé záblesky vjemů a akcí z jiných životů

-   výpadky paměti

-   nedostatečná schopnost se soustředit (roztěkanost)

-   pocity lehkosti a jakoby nadnášení při chůzi

-   pocity, že nestíhám z nedostatku času

-   náhle stavy úzkosti a smutku bez zjevné příčiny, které rychle odezní

 


     POZNÁMKA: Jak se chovat, co činit, jaké nástroje a jakým způsobem používat k tomu, abych co nejkvalitnějším způsobem prošel na individuální úrovni stávajícím transformačním a transmutačním procesem – jsou klíčové oblasti, které jsou připravené pro studenty mých letních odborných kurzů „Diamant Života“ a „Učení Svrchovaného Královského Řádu Draka“ (pro více informací stačí 2x kliknout na baner „Letních akce s Matrixem““.  Budu také rád napíšete – li o svých vlastních zkušenostech s výše uvedenými vyjmenovanými symptomy a jakým způsobem je zvládáte ve svém každodenním životě.


(c) 2006 Jaroslav Chváta


Související články:
Strana naděje ? (02.06.2006)
Konec hegemonie dolaru (14.04.2006)
IRÁNSKÁ ROPNÁ BURZA HROZÍ (27.02.2006)
Malé ohlédnutí... (01.02.2006)
Virtuální peníze (27.12.2005)

[Akt. známka: 2,36 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Převzato | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://www.matrix-2001.cz

   Novinky
07.11.2011: Nový portál
Dnes byl spuštěn nový portál a nové fórum na níže uvedené adrese http://upramene.cz/forum/portal.php

09.02.2007: Fórum
Jelikož je Fórum stěžejní částí tohoto webu. Budou nyní na úvodní straně publikovány hlavně informace a získané poznatky z Fóra. Vše budu postupně třídit a kompletovat, takže nyní Vám již nic podstatného neunikne :-).

19.09.2006: Zviditelnění
Stránky byly zařazeny do výměnné reklamní sítě. Snad nám to přinese jen samé dobré věci :-)

   Anketa
Jak moc se zajímáte o alternativní energie ?

Docela ano, ale zatím jen teoreticky
5359 (5359 hl.)
Velmi, mám i praktické zkušenosti !
4625 (4625 hl.)
Minimálně, moc tomu nevěřím
3994 (3994 hl.)
Jen ze zvědavosti, co kdyby...
4205 (4205 hl.)

Celkem hlasovalo: 18183


   Galerie
Meyerův reaktor vodíku (20 kHz)
Tato verze byla použita k patentování
zobrazení: 32088
známka: 1.90

   Počítadlo přístupů
Celkem903058
Září69953
Dnes19
Online3

   Spřízněné weby


Portál U Pramene
Portál U Pramene

| Vylepšení webu | Publikace | Fórum |

Generováno systémem phpRS  © Rival a spol. 2005